Zobacz pełną wersję : Identyfikacja uzbrojenia
Czy ktoś się orientuje od czego pochodzi ta część? Długość ok 2 m , waga ok 150 kilo.
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/04/517cf6b544b39-1.jpg
źródło (http://www.gdp.art.pl/upload/pics/517cf6b544b39.jpg)
jacek dr
28-04-2013, 13:05
Podpytałem na zaprzyjaźnionym forum,rozwiazanie Twojej zagadki:
http://pl.wikipedia.org/wiki/7,5_cm_Infanteriegesch%C3%BCtz_37
O kurka. No to ktoś jest chyba w posiadaniu ISTOTNEJ CZĘŚCI BRONI. Tylko patrzeć jak przyleci grupa AT i pociągną za sobą zakutego w kajdanach tego terrorystę. :)
jacek dr
02-05-2013, 13:51
Faktycznie... jeśli jest w posiadaniu tego przedmiotu, podlega pod ustawę i mogą być kłopoty.
Jak chcesz się pozbyć, spróbuj tutaj. (http://www.cswl.mil.pl/index.php/muzeum/)
Desperados
02-05-2013, 20:30
To tylko czekać aż Cię ktoś podpie... z forum :D
RobertMiernik
02-05-2013, 21:07
Przecież to lufa tylko, zamek i reszta są chyba w innym miejscu... To nie jest nic nielegalnego...
Mamy takie po********e przepisy, że lufy nie można mieć. Nieważne, że nie nadającej się do użycia.
Skoro zagadka została rozwiązana, to wątek zamykam.
wątek zamykam.
Dobrze, że nie autora. ;)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.