arwic
26-04-2013, 23:39
Od dłuższego czasu, używam SlightShot 200AW i bardzo sobie chwale,... chwaliłem. Zachciało się długiego tele i niestety 200 nie wystarcza. Pierwsza myśl, to brać to samo tylko większe, czyli 302AW. Docelowo planuję, zagripowane DX body (może FX) i 70-200, 24-70 + lampa, okablowanie i trochę rzeczy osobistych.
Ktoś używa Lowepro SlightShot 302AW i podzieli się opiniami?
Jakaś inna alternatywa, czyli nie wyglądać ja wielbłąd, a mieć wszystko co potrzebne na garbie.
Dziękuję.
Ktoś używa Lowepro SlightShot 302AW i podzieli się opiniami?
Jakaś inna alternatywa, czyli nie wyglądać ja wielbłąd, a mieć wszystko co potrzebne na garbie.
Dziękuję.