prz3mo
24-04-2013, 22:26
Jeśli nie przesadzą z ceną to fajny sprzęt się szykuje.
http://www.fotopolis.pl/index.php?n=16884&panasonic-lumix-g6
http://www.fotopolis.pl/index.php?n=16885&panasonic-lumix-g6-pierwsze-wrazenia
http://www.fotopolis.pl/index.php?n=16884&panasonic-lumix-g6
http://www.fotopolis.pl/index.php?n=16885&panasonic-lumix-g6-pierwsze-wrazenia