Zobacz pełną wersję : Powiększanie zdjęcia
Jaki jest obecnie najlepszy soft do sztucznego powiększania (pompowania) zdjęć? Kiedyś był S-Spline Pro (czy jakoś tak). Co obecnie polecacie? Może jest jakiś dobry freeware?
Jaki jest obecnie najlepszy soft do sztucznego powiększania (pompowania) zdjęć? Kiedyś był S-Spline Pro (czy jakoś tak). Co obecnie polecacie? Może jest jakiś dobry freeware?
Jeśli muszę to korzystam do powiększania z programu free Enlarge1.32 Beta.exe:
http://iproc.ru/downloads/Enlarge.zip
ze strony rosyjskiej autora
http://iproc.ru/software/enlarge/
przetłumaczenie: "Enlarge — powiększenie obrazu bez pojawienia pikseli"
[Kto nie zna danego języka instaluje najprościej np. w Firefox dodatek: gTranslate 09 lub ImTranslator 5.4 ; oczywiście nie tłumaczą one d o k ł a d n i e, ale kto zna zagadnienie sobie poradzi, (często tłumaczę sobie z hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego, francuskiego...)]
Obraz przeciągamy na plik exe programu (zapisany np. na pulpicie)
dalej:
program prosi ile razy powiększyć wpisujemy np.5
zatwierdzamy Enter
pojawią się kolejne pytania, na które jest podpowiedź zakresu wartości po wpisaniu i zatwierdzeniu pojawia się następne.
Program powiększone obrazy zapisuje jako ***X.png
Program nie grzeszy szybkością, ale dobrymi efektami - polecam
Najlepiej stosować (poza pierwszym) pozostałe parametry zgodnie z pojawiającą się podpowiedzią.
Pozdrawiam
Dzięki wielkie zbyma, całkiem sprytnie program działa :)
National
24-04-2013, 22:03
Czego to się człowiek nie dowie, nawet nie pomyślał bym że takie coś istnieje :)
RobertMiernik
24-04-2013, 23:30
Jeszcze jakby umiało odtwarzać detale jak w CSI Majami... ;)
Jeszcze jakby umiało odtwarzać detale jak w CSI Majami... ;)
A ile kosztuje?
RobertMiernik
26-04-2013, 23:30
A ile kosztuje?
Ile kosztuje Majami czy CSI?
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.