waadimch
24-04-2013, 09:22
Witam
Brat poprosil mnie o zrobienie reportazu z meczu pilkarskiego jego druzyny.
Mecz jest w niedziele o 14 Slupy kolo Olsztyna.
Czy ktos moglby przyjechac na ten mecz badz pozyczyc jakis zoom , moge zaplacic
w granicach rozsadku za wypozyczenie. Moj obiektyw jest w serwisie.
W ciagu najblizysz tygodni planuje zakup tamrona 70-300vc albo 70-200 2.8
Fajnie by bylo przetestowac przed zakupem.
moja stronka domowa www.minigolfik.pl sporo rugby polecam.
Brat poprosil mnie o zrobienie reportazu z meczu pilkarskiego jego druzyny.
Mecz jest w niedziele o 14 Slupy kolo Olsztyna.
Czy ktos moglby przyjechac na ten mecz badz pozyczyc jakis zoom , moge zaplacic
w granicach rozsadku za wypozyczenie. Moj obiektyw jest w serwisie.
W ciagu najblizysz tygodni planuje zakup tamrona 70-300vc albo 70-200 2.8
Fajnie by bylo przetestowac przed zakupem.
moja stronka domowa www.minigolfik.pl sporo rugby polecam.