PDA

Zobacz pełną wersję : Kupon na tablet z Wyborczej



wuqa
22-04-2013, 23:19
Czy ktoś ma może zbędną Wyborczą z piątku lub soboty? (19-20 kwietnia). Potrzebuję kupon na tablet.

Vinci
23-04-2013, 00:01
Możesz sprawę załatwić Jokerem 25 lub 26.04

!AGresT
23-04-2013, 06:43
Mam sobotnią. Podaj adres na PW.

wuqa
24-04-2013, 12:12
Dzięki! Już zdobyłem;)