Nikoniarze.pl
>
Różności
>
Cafe NIKON
> Kupon na tablet z Wyborczej
PDA
Zobacz pełną wersję :
Kupon na tablet z Wyborczej
wuqa
22-04-2013, 23:19
Czy ktoś ma może zbędną Wyborczą z piątku lub soboty? (19-20 kwietnia). Potrzebuję kupon na tablet.
Vinci
23-04-2013, 00:01
Możesz sprawę załatwić Jokerem 25 lub 26.04
!AGresT
23-04-2013, 06:43
Mam sobotnią. Podaj adres na PW.
wuqa
24-04-2013, 12:12
Dzięki! Już zdobyłem;)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.