PDA

Zobacz pełną wersję : Jak wygląda Kraków?



mlmar
20-04-2013, 21:33
Hej. Za tydzień robię ślub w Krakowie z plenerem. Niestety mieszkam od Krakowa 700 km :D w Czechach. Stąd mam pytanie: czy Kraków już się zazielenił chociaż trochę? (: Chciałbym Parze Młodej zrobić sesję w jakimś naturalnym otoczeniu, zwykle w rejonie kopca kraka była ładna roślinność, zarośnięte łąki, czy można już coś brać po uwagę czy raczej trzeba się nastawić na łyse drzewa i gołą ziemię? :D
Polecacie coś? (:
ew alternatywnie gdzie można ładnie pofocić?

zbyszekD7000
20-04-2013, 21:52
Dopiero pękają pąki krzewów i drzew, to tak na Śląsku, więc i tam w Krakowie pewnie podobnie

klojt
21-04-2013, 18:36
Na wiosenną zieleń nie ma co liczyć. Trawa i rośliny przyziemne kolor już złapały, ale liści na drzewach nie ma chyba w żadnym miejscu w Krakowie. Dolinki podkrakowskie wyglądają identycznie, na zieleń poza trawą nie ma szans w najbliższym czasie ;)