pgaik
17-04-2013, 12:32
Ostatnio robiłem sesję dziewczynom, do okładeczki singla ... jeśli się komuś spodoba (piosenka nie okładka) ;), to można pomóc pojechać dziewczynom na nagranie do USA ;)
Polki górą !:)
https://beta.indabamusic.com/opportunities/emerging-artist-series-presented-by-blue-microphones/submissions/3782c286-a1ea-11e2-8b64-12313b0c64cc?sort=hottest
A swoją drogą, naprawdę mi wpadło w ucho ;)
pozdrawiam i dziękuję w imieniu dziewczyn i swoim.
Polki górą !:)
https://beta.indabamusic.com/opportunities/emerging-artist-series-presented-by-blue-microphones/submissions/3782c286-a1ea-11e2-8b64-12313b0c64cc?sort=hottest
A swoją drogą, naprawdę mi wpadło w ucho ;)
pozdrawiam i dziękuję w imieniu dziewczyn i swoim.