PDA

Zobacz pełną wersję : Jak wyjąć silnik z robota Braun K3200



foto4deg
15-04-2013, 13:01
Mamy na forum wielu fachowców, więc może ktoś mi będzie w stanie pomóc.
Chciałem sprawdzić, co jest nie tak z moim robotem kuchennym Braun K3200. Otóż po załączeniu zapala się tylko na chwilę czerwona dioda i nic... Próbowałem wyciągnąć silnik, aby sprawdzić np. szczotki, ale nie mogę sobie z tym poradzić. Ktoś wie, jak sobie z tym poradzić? Wrzucam zdjęcia poglądowe.

1.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/42/zdjcie3wd.jpg/)


2.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/843/zdjcie1b.jpg/)


3.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/850/zdjcieew.jpg/)

TOP67
15-04-2013, 13:06
poszukaj na elektroda.pl
Tam znajdziesz odpowiedzi na wszystko.