foto4deg
15-04-2013, 13:01
Mamy na forum wielu fachowców, więc może ktoś mi będzie w stanie pomóc.
Chciałem sprawdzić, co jest nie tak z moim robotem kuchennym Braun K3200. Otóż po załączeniu zapala się tylko na chwilę czerwona dioda i nic... Próbowałem wyciągnąć silnik, aby sprawdzić np. szczotki, ale nie mogę sobie z tym poradzić. Ktoś wie, jak sobie z tym poradzić? Wrzucam zdjęcia poglądowe.
1.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/42/zdjcie3wd.jpg/)
2.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/843/zdjcie1b.jpg/)
3.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/850/zdjcieew.jpg/)
Chciałem sprawdzić, co jest nie tak z moim robotem kuchennym Braun K3200. Otóż po załączeniu zapala się tylko na chwilę czerwona dioda i nic... Próbowałem wyciągnąć silnik, aby sprawdzić np. szczotki, ale nie mogę sobie z tym poradzić. Ktoś wie, jak sobie z tym poradzić? Wrzucam zdjęcia poglądowe.
1.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/42/zdjcie3wd.jpg/)
2.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/843/zdjcie1b.jpg/)
3.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/850/zdjcieew.jpg/)