Zobacz pełną wersję : Jak zrobić takie zdjęcie?
http://vviktoria.flog.pl/wpis/6802540/#41970038
np. W Photoshopie.
ps. To nie zdjęcie, a już grafika.
a zna ktoś może stronę ,żeby się takiej grafiki nauczyć robić?
phi, takie proste... trzeba znaleźć w terenie szyny kolejowe wjezdzające przez drzwi, poczekać, aż księżyc pojawi się w tle, pogonić kruki/wrony (mogą być bociany) z pobliskiego pola no i znaleźć babkę, która usiedzi tyle na szynie...
;)
photoshop
slawek061964
13-04-2013, 21:30
http://www.psdbox.com/ możne to
donkiszot
13-04-2013, 22:28
[...]
ps. To nie zdjęcie, a już grafika.
Znaczy drzeworyt? czy jak? ;)
Byś powiedział kolaż -- zgodzę się, grafika komputerowa -- ewentualnie również (ale dziś wszystko co do komputera trafi staje jest grafiką komputerową, każde zwykłe zdjęcie również), ale grafika to to nie jest na pewno. Natomiast fotografią jest to nadal i owszem.
Kto nie wierzy, niech się z dłutem zmierzy.
PS
Pod powiększalnikiem również wykonalne.
Od biegłości w photoshopie istotniejszy jest pomysł i wyczucie plastyczne. Ta akurat praca jest średniej jakości. Jeśli założyć, że taka różnica w jasności oślietlenie i barwwie światła między modelką a tłem jest zamierzona, to mnie przeszkadza kierunkowe na niej światło (cienie własne), paskudny cień , który rzuca postać, pokazujący, żo jest karteczką na płaszczyźnie tłła. Nie wiadomo jakie źródło światła daje taki cień bo na scenie go nie widać. Patrząc na wielkoś podkładów kolejowych modelka ma jekieś 4metry wzrostu.
Photoshop jest tu tylko narzędziem. Zastępuje sztalugę i farby, a nie dłoń i głowę malarza
a zna ktoś może stronę ,żeby się takiej grafiki nauczyć robić?
Polecam dwumiesięcznik Practical Photoshop Polska (cena ok. 20 zł). Jest tam dużo projektów fotomontażów.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.