PDA

Zobacz pełną wersję : OLYMPUS SP-570UZ - usterka lampy



Kuba1985
12-04-2013, 13:34
Witam!
kolega prosił żebym zapytał na forum więc poniżej wklejam wiadomość jaką od niego dostałem i proszę o pomoc, tj. jakieś pomysły co mogło się spsuć, jaki koszt naprawy i może jakieś namiary na kogoś w województwie pomorskim kto się takimi naprawami zajmuje.

"Usterka polega na nie wyskakiwaniu lampy po naciśnięciu spustu uruchamiającego automatyczne podnoszenie lampy.
Ręcznie idzie podnieść ją, ale zaraz po puszczeniu opada. Aby robić zdjęcia przy użyciu lampy trzeba ją obecnie jedną ręką trzymać w górze co jak wiadomo mija się z celem fotografowania.
Wiem, że w tym modelu zdarzały się takie usterki lampy."

Yanluk
13-04-2013, 08:37
Peknieta sprezyna?

marek7001
30-04-2013, 21:42
A może zadaj pytanie na forum Olympusa?