kamil554
12-04-2013, 11:28
Witam,
Od dawna już chciałem się wybrać do sosnowieckiego egzotarium. Trochę z ciekawości, ale w głównej mierze żeby porobić tam zdjęcia, bo obiektów do tego nie powinno tam zabraknąć.
Nie dzwonię do nich, ponieważ wolałbym spytać osoby, które już tam były.
Chciałbym spytać czy nie ma tam jakiegoś zakazu focenia (ze względu na zwierzęta oczywiście bez lampy), albo tak jak w Wieliczce, lub na Wawelu robienie zdjęć jest możliwe, ale za dodatkową opłatą ?
Drugie pytanie, to czy są tam jakieś przestrzenie otwarte, czy wszystko jest pod dachem oświetlone jakimiś lampami. Kwiaty na pewno w są szklarniach, ale może jakieś wybiegi, albo coś...
Odpowiedź o tyle pomocna, że pozwoli mi zdecydować, czy wybrać się tam jak tylko będę miał wolną sobotę, czy dodatkowo czekać na ładna pogodę i słoneczko ;)
Od dawna już chciałem się wybrać do sosnowieckiego egzotarium. Trochę z ciekawości, ale w głównej mierze żeby porobić tam zdjęcia, bo obiektów do tego nie powinno tam zabraknąć.
Nie dzwonię do nich, ponieważ wolałbym spytać osoby, które już tam były.
Chciałbym spytać czy nie ma tam jakiegoś zakazu focenia (ze względu na zwierzęta oczywiście bez lampy), albo tak jak w Wieliczce, lub na Wawelu robienie zdjęć jest możliwe, ale za dodatkową opłatą ?
Drugie pytanie, to czy są tam jakieś przestrzenie otwarte, czy wszystko jest pod dachem oświetlone jakimiś lampami. Kwiaty na pewno w są szklarniach, ale może jakieś wybiegi, albo coś...
Odpowiedź o tyle pomocna, że pozwoli mi zdecydować, czy wybrać się tam jak tylko będę miał wolną sobotę, czy dodatkowo czekać na ładna pogodę i słoneczko ;)