PDA

Zobacz pełną wersję : potrzebna pomoc przy nauce obsługi Nikon D5100 :)



biedrona92
09-04-2013, 19:25
witam :)
poszukuje osoby, która była by na tyle pomocna i ma doczynienia z tego typu nikonem ( Nikona D5100, 18-105) lub podobnym i pomogła by mi przy nauce obsługi, bym mogła wykorzystac w pełni jego wszystkie funkcje i nauczyła sie robić naprawdę dobre zdjęcia, gdyż jestem poczatkujaca :)

bart1
09-04-2013, 19:31
skromnie zasugeruję instrukcję obsługi jest to naprawdę czytelnie napisany "poradnik początkującego"
na spokojnie po rozdziale i trenować
do tego proponuję -> http://www.szerokikadr.pl/lekcje
i powodzenia!

puciek
09-04-2013, 19:32
Zacznij od przeczytania instrukcji obsługi aparatu (http://www.nikonsupport.eu/europe/Manuals/D5100/D5100RM_Pl_02.pdf) a potem możesz poczytać to: http://www.optyczne.pl/15.1-poradnik-Wykorzystanie_tryb%C3%B3w_tematycznych_w_lustrzanc e.html

biedrona92
09-04-2013, 19:53
oj instrukcje obsługi przeczytałam ale ok :)

GonzoG
09-04-2013, 20:19
witam :)
poszukuje osoby, która była by na tyle pomocna i ma doczynienia z tego typu nikonem ( Nikona D5100, 18-105) lub podobnym i pomogła by mi przy nauce obsługi, bym mogła wykorzystac w pełni jego wszystkie funkcje
Tu wystarczy instrukcja... no i możne jakaś książka o zasadach ekspozycji.




i nauczyła sie robić naprawdę dobre zdjęcia, gdyż jestem poczatkujaca :)
Nauczyć się robić naprawdę dobre zdjęcia, to nie raz jest marzenie wielu fotografów, także zawodowych. Taka nauka nie jednemu zajmuje wiele lat.
A tym co nie mają ku temu odpowiednich predyspozycji, nawet i 100 lat będzie za mało.

biedrona92
09-04-2013, 20:31
więc nic tylko brac się do nauki
i dużo ćwiczyć :)
dziekuje i pozdrawiam :)