PDA

Zobacz pełną wersję : Ankieta



Cosnek
08-04-2013, 23:44
Witam,

proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, potrzebuje zgromadzić kilka informacji do raportu.

Ankieta w języku angielskim.

Likn: http://freeonlinesurveys.com/app/rendersurvey.asp?sid=vcdyidu3oec4bj5236558&refer=www%2Efacebook%2Ecom


Dziękuję wszystkim:)

matomi
09-04-2013, 11:01
No ciekawe te lepianki, nie słyszałem o tym jeszcze :)

nigel
09-04-2013, 11:36
poszło :)

Cosnek
24-04-2013, 13:06
Dziękuję wszystkim za czas poświęcony na wypełnienie ankiety. Temat do zamknięcia.