PDA

Zobacz pełną wersję : Zdjęcia bez aparatu fotograficznego...



Marek Urbanowski
07-04-2013, 13:27
Potrzyj dłońmi i rób zdjęcie:)

http://www.youtube.com/watch?v=3Sz7V9rlNbE

locos
07-04-2013, 14:33
fajny pomysł, ale mało dopracowany - wiecie gdzie zrobiono błąd ?

Kacper82
07-04-2013, 15:28
Torba... :)

Pumexior
07-04-2013, 17:16
Dajcie spokój, zawsze kadrował w kwadrat, a wychodził pion :D

docxxx
07-04-2013, 19:34
Co z bzdet. "Czary" za pomocą manipulacji obrazu + "aktorzenie". Co innego zręczność, a co inne tanie sztuczki montażem. Słabe to.