PDA

Zobacz pełną wersję : Prośba o głosy w konkursie



krzysiekpoli
04-04-2013, 17:51
http://itv.powiat.krakow.pl/?page_id=247&vid=209


Proszę o oddanie głosu na trio : Natalia Kopeć, Monika Kusiba, Dominika Szumiec

Z góry wielkie dzięki :)

TMB
04-04-2013, 18:42
Co prawda zagłosowałem, jednak uważam że tak sformułowana "prośba" ... no ... nie jest najlepsza.
Pamiętam jak swego czasu też dałem ogłoszenie o podobnej treści, leczy wtedy zaznaczyłem, że jeśli się komuś spodoba dzieło (wówczas to był film) i uzna, iż jest lepszy od pozostałych, to miło mi będzie jak film otrzyma "głos".

A tutaj...tak nie do końca miło to zabrzmiało.

krzysiekpoli
04-04-2013, 19:20
TMB przepraszam Cię, ale ja nie miałem zamiaru na nikim nic wymuszać. To jest tylko prośba o głosy... Myślałem, że to oczywiste, że głosuje ten co mu się podoba :) Jeśli nie jest to oczywiste, to przepraszam i proszę o obejrzenie filmiku i głosowanie jeśli się spodoba. Dzięki

TMB
04-04-2013, 19:30
:) I od razu lepiej. Powodzenia życzę w konkursie! :)