Zobacz pełną wersję : problem ze stroną www
rambobambo
03-04-2013, 15:28
Witam
Od kilku dni mam problem na mojej stronie (wordpress):
http://www.nokto.wyszkow.com.pl/
Strasznie długo się wczytuje zauważyłem że winne jest jakieś odwołanie do
shpr.co/code/fastsave/js ale nie wiem jak to ugryźć.
Tutaj jest screenshot:
http://www.nokto.wyszkow.com.pl/error.jpg
Macie jakiś pomysł jak sobie z tym poradzić?
U mnie wczytuje sie blyskawicznie...
rambobambo
03-04-2013, 15:39
Sorry nie napisałem, że ten problem jest pod przeglądarką CHROME i FIREFOX. W IE wczytuje się normalnie.
U mnie CHROME również błyskawicznie ją wczytuje.
Ja tez jakiegos strasznego spowolnienia pod FF nie zanotowałem
rambobambo
03-04-2013, 15:53
hmm więc wychodzi na to, że jakiś problem po mojej stronie jest ;) dzięki wielkie za pomoc :)
chrome - wszystko szybko i bezboleśnie
u mnie na lisie śmiga aż miło
foto4deg
03-04-2013, 16:39
Kolega chciał pewnie rozreklamować swoją stronę ;)
Kurcze, jak się Tobie udało wstawić panoramy na wordpressa? I jak zrobiłeś tą wewnątrz auta?
rambobambo
03-04-2013, 17:37
Kolega chciał pewnie rozreklamować swoją stronę ;)
Kurcze, jak się Tobie udało wstawić panoramy na wordpressa? I jak zrobiłeś tą wewnątrz auta?
hehe dobre ;)
Jeśli chodzi o panoramy to wstawione są tam tylko zdjęcia pod które są podlinkowane panoramy. A z panoramą w samochodzie to musiałem sporo nagimnastykować. Ciężko było zmieścić aparat z gripem na statywie. Szacun dla tych co robią w takich warunkach pełne panoramy 3d :)
foto4deg
03-04-2013, 18:22
hehe dobre ;)
Jeśli chodzi o panoramy to wstawione są tam tylko zdjęcia pod które są podlinkowane panoramy. A z panoramą w samochodzie to musiałem sporo nagimnastykować. Ciężko było zmieścić aparat z gripem na statywie. Szacun dla tych co robią w takich warunkach pełne panoramy 3d :)
Czyli wrzucasz je na jakiś serwer, tak? Zielony jestem w tym temacie, a mam kilka ciekawych panoram z Oslo i chciałem je wrzucić na blog wordpressa.
rambobambo
03-04-2013, 18:29
Czyli wrzucasz je na jakiś serwer, tak? Zielony jestem w tym temacie, a mam kilka ciekawych panoram z Oslo i chciałem je wrzucić na blog wordpressa.
W panelu administratora wordpressa w zakładce multimedia wysyłasz zdjęcie (np jakis screen z panoramy) i gotową panoramę swf. Wstawiasz zdjęcie do artykułu i ustawiasz na nim przekierowanie na twój plik .swf ;)
foto4deg
03-04-2013, 18:34
Aha :) Dzięki, jak będę miał chwilę czasu, to wypróbuję :)
Fajna stronka. Panorama z autkiem tez się podoba.
rambobambo
03-04-2013, 19:18
dobra strona śmiga już i u mnie ... jakiś syf miałem zainstalowany na kompie. Dzięki za pomoc panowie :)
fotouser
03-04-2013, 19:41
a podpowiedz jakim softem zrobiles ta statystyke ze wiesz jaki element strony ile sie wczytuje?
rambobambo
04-04-2013, 01:37
a podpowiedz jakim softem zrobiles ta statystyke ze wiesz jaki element strony ile sie wczytuje?
Ja używam przeglądarki Chrome. Otwierasz w niej stronę klikasz na klawiaturze F12 odpalają się narzędzia developerskie. Przechodzisz do zakładki NETWORK. Odświeżasz stronę jak trzeba i masz piękny timeline z poszczególnymi plikami strony ;)
Sebastianito
04-04-2013, 07:54
A i u mnie rowniez szybko... Fajny szablon :) ;D
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.