PDA

Zobacz pełną wersję : problem ze stroną www



rambobambo
03-04-2013, 15:28
Witam

Od kilku dni mam problem na mojej stronie (wordpress):
http://www.nokto.wyszkow.com.pl/
Strasznie długo się wczytuje zauważyłem że winne jest jakieś odwołanie do
shpr.co/code/fastsave/js ale nie wiem jak to ugryźć.

Tutaj jest screenshot:
http://www.nokto.wyszkow.com.pl/error.jpg

Macie jakiś pomysł jak sobie z tym poradzić?

Witek.K
03-04-2013, 15:37
U mnie wczytuje sie blyskawicznie...

rambobambo
03-04-2013, 15:39
Sorry nie napisałem, że ten problem jest pod przeglądarką CHROME i FIREFOX. W IE wczytuje się normalnie.

Iwek_22
03-04-2013, 15:43
U mnie CHROME również błyskawicznie ją wczytuje.

strebor
03-04-2013, 15:45
Ja tez jakiegos strasznego spowolnienia pod FF nie zanotowałem

rambobambo
03-04-2013, 15:53
hmm więc wychodzi na to, że jakiś problem po mojej stronie jest ;) dzięki wielkie za pomoc :)

Witek.K
03-04-2013, 15:56
Uzywam Firefoxa

pgaik
03-04-2013, 16:02
safari również ok ;)

stock
03-04-2013, 16:22
chrome - wszystko szybko i bezboleśnie

manquer
03-04-2013, 16:38
u mnie na lisie śmiga aż miło

foto4deg
03-04-2013, 16:39
Kolega chciał pewnie rozreklamować swoją stronę ;)

Kurcze, jak się Tobie udało wstawić panoramy na wordpressa? I jak zrobiłeś tą wewnątrz auta?

rambobambo
03-04-2013, 17:37
Kolega chciał pewnie rozreklamować swoją stronę ;)

Kurcze, jak się Tobie udało wstawić panoramy na wordpressa? I jak zrobiłeś tą wewnątrz auta?

hehe dobre ;)

Jeśli chodzi o panoramy to wstawione są tam tylko zdjęcia pod które są podlinkowane panoramy. A z panoramą w samochodzie to musiałem sporo nagimnastykować. Ciężko było zmieścić aparat z gripem na statywie. Szacun dla tych co robią w takich warunkach pełne panoramy 3d :)

foto4deg
03-04-2013, 18:22
hehe dobre ;)

Jeśli chodzi o panoramy to wstawione są tam tylko zdjęcia pod które są podlinkowane panoramy. A z panoramą w samochodzie to musiałem sporo nagimnastykować. Ciężko było zmieścić aparat z gripem na statywie. Szacun dla tych co robią w takich warunkach pełne panoramy 3d :)

Czyli wrzucasz je na jakiś serwer, tak? Zielony jestem w tym temacie, a mam kilka ciekawych panoram z Oslo i chciałem je wrzucić na blog wordpressa.

rambobambo
03-04-2013, 18:29
Czyli wrzucasz je na jakiś serwer, tak? Zielony jestem w tym temacie, a mam kilka ciekawych panoram z Oslo i chciałem je wrzucić na blog wordpressa.

W panelu administratora wordpressa w zakładce multimedia wysyłasz zdjęcie (np jakis screen z panoramy) i gotową panoramę swf. Wstawiasz zdjęcie do artykułu i ustawiasz na nim przekierowanie na twój plik .swf ;)

foto4deg
03-04-2013, 18:34
Aha :) Dzięki, jak będę miał chwilę czasu, to wypróbuję :)

amirez
03-04-2013, 18:51
Fajna stronka. Panorama z autkiem tez się podoba.

rambobambo
03-04-2013, 19:18
dobra strona śmiga już i u mnie ... jakiś syf miałem zainstalowany na kompie. Dzięki za pomoc panowie :)

fotouser
03-04-2013, 19:41
a podpowiedz jakim softem zrobiles ta statystyke ze wiesz jaki element strony ile sie wczytuje?

rambobambo
04-04-2013, 01:37
a podpowiedz jakim softem zrobiles ta statystyke ze wiesz jaki element strony ile sie wczytuje?

Ja używam przeglądarki Chrome. Otwierasz w niej stronę klikasz na klawiaturze F12 odpalają się narzędzia developerskie. Przechodzisz do zakładki NETWORK. Odświeżasz stronę jak trzeba i masz piękny timeline z poszczególnymi plikami strony ;)

Sebastianito
04-04-2013, 07:54
A i u mnie rowniez szybko... Fajny szablon :) ;D