PDA

Zobacz pełną wersję : Skróty PS - plakat



Seeth
03-04-2013, 10:56
Witam,

ostatnio w wolnej chwili przygotowałem plakat dużego formatu dla znajomego ze skrótami klawiszowymi
do Photoshopa i pomyślałem, że mogę się podzielić jak ktoś byłby zainteresowany.
Tutaj link do wersji poglądowej: http://img43.imageshack.us/img43/8243/plakatps.jpg

w wolnym czasie mam zamiar przygotować jeszcze wersje do Illustrator, InDesign, Premiere, After Effect.

Jeśli ktoś ma jakieś sugestie co do umieszczenia dodatkowych informacji na plakacie to proszę pisać.

Pozdrawiam

tk422
03-04-2013, 11:06
Bardzo fajny! dzięki,
czekam na premiera i aftera :)

RobertMiernik
03-04-2013, 11:08
Bardzo zacne i nawet wbrew nazwie 'plakat' mieści się na rozsądnej wielkości kartce...

jac45m
03-04-2013, 11:08
super ! wielkie dzięki za udostępnienie !

rychu_cmg
03-04-2013, 11:16
Bardzo fajny! dzięki,
czekam na premiera i aftera :)
I Lightrooma

Seeth
03-04-2013, 11:23
mam oczywiście wersje w wektorach, PDF, EPS, AI, do druku. mogę podesłać zainteresowanym, albo po południu w wolnej chwili uda mi się umieścić gdzieś na serwerze.

kowalmen
03-04-2013, 15:20
Super. Dziekuje bardzo :)

manfred
03-04-2013, 15:34
Bajka jak ja uwielbiam pracować na skrótach :-)

fafniak
03-04-2013, 15:37
Myślę że tym którym się to przyda - powinni poprosić o numer twojego konta i choćby drobną sumkę przelać :)

manfred
03-04-2013, 15:39
W sumie to jak teraz się przyjrzę to te skróty jakieś takie nijakie ;-)

Mathis
03-04-2013, 15:41
Kawał pracy w to włożyłeś i jeszcze dzielisz sie tak na forum :) PODZIĘKOWAŁ :)

Seeth
03-04-2013, 15:51
W sumie to jak teraz się przyjrzę to te skróty jakieś takie nijakie ;-)

Mógłbyś rozwinąć dokładnie co masz na myśli?

manfred
03-04-2013, 15:54
No to mam na myśli, że jak fafniak zaproponował skromny datek dla twórcy to żeby nie płacić postanowiłem krytykować. (tutaj powinna być buźka z przymrużonym oczkiem ale po co i tak wielu nie zrozumie co ona oznacza)

pgaik
03-04-2013, 16:09
fajna sprawa, wiele skrótów odkryłem ;)


Może komuś się przyda:
http://creativetechs.com/tipsblog/photoshop-cs4-shortcut-cheatsheets/

Seeth
03-04-2013, 16:15
manfred nie skojarzyłem akurat z wcześniejszym postem fafniak i się zastanawiałem czy jakieś błędy w tych skrótach porobiłem ;) Dzięki za wyjaśnienie.

manfred
03-04-2013, 16:17
:-) Świetna robota

Seeth
04-04-2013, 10:20
Dzięki jednemu z użytkowników forum wersja PDF będzie dostępna dla wszystkich, tutaj link:
http://www.kadzewicz.pl/images/nikoniarze/ps.pdf

Pozdrawiam

manfred
04-04-2013, 12:20
To może zadam pytanie odnośnie skrótów. W CS6 otwieram dwa obrazki jpg. Wykonuję następujący trik z palca. Ctrl A, Ctrl C, Ctrl W i Ctrl V czyli najnormalniej w świecie wklejak jeden na drugi i po wklejeniu chcę usunąć ten który wkleiłem. Wszystko wychodzi idealnie ale no właśnie jak chcę to zrobić w akcji to wyskakują mi dwa okienka z problemem, iż opcja wklejanie jest niedostępna i druga nie związana z tymi skrótami. Może ktoś pomóc. Powiem tak że w starej 7, CS2, CS5 nie mam tego problemu natomiast w CS6 coś jest nie tak.