PDA

Zobacz pełną wersję : Panasonic HDC-SD60 i zapis nagrań



Strus
02-04-2013, 11:05
Może ktoś z Was ma tą kamerę i może ktoś mnie oświeci. Problem polega na tym że nie mogę w kamerze ustawić takiej ciągłości numeracji plików jak w aparacie. Co zgram pliki i trzasnę format karty to kolejne pliki numerują się od 00000. I szlag mnie trafia bo jak składam jakiś film z powiedzmy 4ech czy 6ciu podejść to mam np 20-30 plików z czego 5 plików to 00000, kolejne 5 to 00001 ........ Da się to w ogóle jakoś zmienić, obejść ?

W menu nic nie znalazłem, w necie też nie bardzo, instrukcja również milczy na ten temat (przynajmniej ja nie widzę małego druczku).

TMB
02-04-2013, 11:24
Jak robisz format, to tak właśnie powinno się robić ;)

Zaraz luknę do instrukcji jednej z moich kamer, cosik ostatnio mi podobnego przed oczyma przeleciało.

Ps. A nie możesz zrobić tak, aby wszystkie pliki z jednej "sesji" miały np. A na początku?
A001, A002, A003 i tak analogicznie inne (B001,C004)? Toć to na poziomie komputera można zmienić (zmiana nazwy pliku)

Ps2 . W mojej kamerze, mam funkcję "No-reset". Ona teoretycznie może pomóc

Strus
02-04-2013, 11:46
Na kompie to ja mogę wszystko ale chodzi mi o to czy da się w kamerze zachować ciągłość numeracji plików