Zobacz pełną wersję : mocowanie paska w Dx00
chrupkus
30-03-2013, 22:45
Moze ktos gdzies widzial w sprzedazy mocowanie paska do korpusu, chodzi mi o te trojkaci co są miedzy korpusem a paskiem. Moze byc cos alternatywnego byle zapewnialo stabilne mocowanie paska. Szukam juz jakis czas - nie znalazlem nic sensownego.
FullMaverick
30-03-2013, 22:51
Kup małe kółka do kluczy. Widziałem już kilka osób, które je miało zamiast trójkątów.
Dobrze Kolega radzi. Ja tez mam kółka i jest to dobre, alternatywne rozwiązanie.
chrupkus
01-04-2013, 12:52
hmm... może i dobra myśl - dzięki za podpowiedź
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.