PDA

Zobacz pełną wersję : mocowanie paska w Dx00



chrupkus
30-03-2013, 22:45
Moze ktos gdzies widzial w sprzedazy mocowanie paska do korpusu, chodzi mi o te trojkaci co są miedzy korpusem a paskiem. Moze byc cos alternatywnego byle zapewnialo stabilne mocowanie paska. Szukam juz jakis czas - nie znalazlem nic sensownego.

FullMaverick
30-03-2013, 22:51
Kup małe kółka do kluczy. Widziałem już kilka osób, które je miało zamiast trójkątów.

Syczek
30-03-2013, 22:59
Dobrze Kolega radzi. Ja tez mam kółka i jest to dobre, alternatywne rozwiązanie.

chrupkus
01-04-2013, 12:52
hmm... może i dobra myśl - dzięki za podpowiedź