PDA

Zobacz pełną wersję : Obrys lustrzanki - grafika wektorowa



Prezo
28-03-2013, 08:20
Drodzy Koledzy,
potrzebuję pilnie obrys lustrzanki.
Wersja B&w, najlepiej grafikę wektorową :)

Na razie mam takie coś, ale niestety mała rozdzielczość...


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i.istockimg.com/file_thumbview_approve/6333176/2/stock-illustration-6333176-digital-camera-with-zoom-lens.jpg)

Potrzebuję coś podobnego, tyle że większe....

zdyboo
28-03-2013, 09:00
Przerysuj sobie w Corelu czy Illustratorze, co tam lepiej znasz, toż to góra pół godziny roboty jest.

doktor
28-03-2013, 09:34
Albo zakup w którymś ze stoków. To szybsza wersja

hcman
28-03-2013, 10:48
Podaj maila to Ci wyślę wytrasowane. O ile jakość będzie odpowiednia dla Ciebie:

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/03/624659e27dcf3ff7m-1.jpg
źródło (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=624659e27dcf3ff7)

Prezo
28-03-2013, 11:23
Adres poszedł na priv...

Robert_P
28-03-2013, 11:43
A może takie coś , ale uwaga ściągnięte z netu :
1 (http://us.123rf.com/400wm/400/400/romantiche/romantiche1205/romantiche120500093/13839979-silhouette-of-digital-camera-vector-illustration.jpg)

2 (https://twimg0-a.akamaihd.net/profile_images/506155658/camera.gif)

i może bez szkiełka ?

3 (http://www.freepatentsonline.com/D0470879-0-large.jpg)

Prezo
28-03-2013, 18:39
Dziękuję za propozycje...

Wykorzystałem wzór podesłany przez Kolegę hcman.
Dzięki wielkie Kolego...

Jutro pochwalę się efektem końcowym... :D

adriansocho
28-03-2013, 19:41
Darmowy Inkscape w kilka minut albo kilka kliknięć, zależy jak kto obeznany, zrobiłby z tej grafiki coś wektorowego.

Borat1979
28-03-2013, 20:02
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i.istockimg.com/file_thumbview_approve/6333176/2/stock-illustration-6333176-digital-camera-with-zoom-lens.jpg)
Narysowanie tego w corelu to max 5 minut

sea21
28-03-2013, 23:15
Narysowanie tego w corelu to max 5 minut
W takim razie pomóż koledze. To tylko 5 minut ;) Nie każdy zna i ma corela :D

Borat1979
28-03-2013, 23:57
W takim razie pomóż koledze. To tylko 5 minut ;) Nie każdy zna i ma corela :D

a co się za darmo będę wysilał :)

Bonzo
29-03-2013, 00:19
to po co się odzywasz wogóle w tym wątku skoro ktoś szuka pomocy a nie szuka płatnej usługi :) rozbrajają mnie takie teksty i dziwie się moderatorom że nie wywalają w kosmos takich wpisów, a Ty możesz mnie nie lubić i zacząc prowadzić zbędną dyskusję na którą nie odpowiem :) widze że teraż już nie ma czegoś takiego jak bezinteresowna pomoc koledze :) niedługo od matki będą małolaty brac kase za pójście do szkoły lub za wyniesienie śmieci :D obłęd poprostu.

Borat1979
29-03-2013, 00:27
to po co się odzywasz wogóle w tym wątku skoro ktoś szuka pomocy a nie szuka płatnej usługi :) rozbrajają mnie takie teksty i dziwie się moderatorom że nie wywalają w kosmos takich wpisów, a Ty możesz mnie nie lubić i zacząc prowadzić zbędną dyskusję na którą nie odpowiem :) widze że teraż już nie ma czegoś takiego jak bezinteresowna pomoc koledze :) niedługo od matki będą małolaty brac kase za pójście do szkoły lub za wyniesienie śmieci :D obłęd poprostu.

Jak ktoś robi śluby za grosze albo "do portfolio" to jęczycie wniebogłosy, że psuje rynek.
A jak ktoś chce grafikę wektorową gratis to ma być w ramach pomocy koledze?

Bonzo
29-03-2013, 00:44
nie popieram psucia rynku, ale też nie popieram cen z kosmosu za zdjęcia ślubne :) zresztą mnie nie dotyczy bo ślubów nie robie, ale nie popadajmy też w paranoje że jak jednej osobie czy nawet pięciu pomożesz bezinteresownie to zbankrutujesz i zaczniesz suchary wcinać bo na szynke braknie :) troche nas w tym kraju jest więc masz na kim zarabiać :)

miałem nic nie pisać :) ale obiecuje ze już nic nie napisze :D

Anar
29-03-2013, 01:15
Narysowanie tego w corelu to max 5 minut

po co marnować aż 5 minut,
w Illustratorze przerobienie tego na wektor + drobne poprawki to 1 minuta..

Borat1979
29-03-2013, 01:26
po co marnować aż 5 minut,

żeby było ładniej :)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://lh4.googleusercontent.com/-1PoPrq13pqI/UVTRboWxUuI/AAAAAAAAGM0/m6zb8IteOHY/s600/Beznazwy-1.jpg)

Anar
29-03-2013, 01:27
rozdzielczość: 5577x3683 (https://dl.dropbox.com/u/3835898/adrianmirgos.com.png)

nie poprawiałem już wszystkich krawędzi,
ale myślę, że jako wersja za free to i tak na wyrost duża.. ;)


żeby było ładniej :)

pinknie poszło ;)

Borat1979
29-03-2013, 01:34
Zależy do czego chcesz później wykorzystać. Spróbuj np. wyciąć trasowaną grafikę na ploterze :)

Prezo
29-03-2013, 08:35
Przedstawiam efekt końcowy...
Dziękuję wszystkim za pomoc...

Jakby ktoś być chętny to mogę odsprzedać bo mam jeszcze kilka wolnych takich naklejek... :D


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://zapodaj.net/images/629d0741668c3.jpg)

shaolin
29-03-2013, 08:51
Co to? Sejak? ;)

Jak miales przyklejac cos na aucie to trzeba se bylo D4 przykleic ;) (http://img515.imageshack.us/img515/4898/74731750.jpg)

!AGresT
29-03-2013, 09:00
Dziękuję wszystkim za pomoc...

Jakby ktoś być chętny to mogę odsprzedać bo mam jeszcze kilka wolnych takich naklejek.

W zamian za bezinteresowną pomoc?

shaolin
29-03-2013, 09:12
Przeciez folia na drzewach nie rosnie, do tego prad do plotera, robocizna, zapakowanie, wysylka, itp... ;)

!AGresT
29-03-2013, 09:18
Jednak sprzedaż naklejki wykonanej z cudzego wzoru i przygotowanej (skrzywionej) przez kolejną osobę, to chyba nawet nielegalna jest...

shaolin
29-03-2013, 09:20
To o czym piszesz to jedna sprawa, druga to kto by chcial takiego kartofla na aucie? ;)

!AGresT
29-03-2013, 09:23
:)

Swoją drogą, zawsze zastanawiało mnie, w jakim celu ludzie naklejają sobie różne "identyfikujące" naklejki na autach. Te wszystkie motocykle, rybki czy flagi nurków. Żeby to jeszcze estetyczne było...

hcman
29-03-2013, 09:53
Dziękuję za propozycje...

Wykorzystałem wzór podesłany przez Kolegę hcman.
Dzięki wielkie Kolego...

Jutro pochwalę się efektem końcowym... :D


Nie ma problemu. Polecam się.
Wypowiedziami osób, którym ciężko poświęcić 2 min. żeby bezinteresownie pomóc się nie przejmuj. Zawsze tacy będą:(

Prezo
29-03-2013, 09:58
Co to? Sejak? ;)

Jak miales przyklejac cos na aucie to trzeba se bylo D4 przykleic ;) (http://img515.imageshack.us/img515/4898/74731750.jpg)

Opel :)

Borat1979
29-03-2013, 12:46
Przeciez folia na drzewach nie rosnie, do tego prad do plotera, robocizna, zapakowanie, wysylka, itp... ;)

Samo się też nie rysuje :)
Jak się nie zapłaciło za projekt to chociaż wypadałoby nie wyskakiwać z tekstem o sprzedaży.

Anar
29-03-2013, 16:05
Samo się też nie rysuje :)
Jak się nie zapłaciło za projekt to chociaż wypadałoby nie wyskakiwać z tekstem o sprzedaży.

dzięki borat za umieszczenie obrazka w kolorach..
nie prosiłem o pomoc ale chętnie wystawię to na stocka.. a co mi tam,
zrobię sobie później z tego wektor w kolejne 5-10minut poprawiając krzywe i kilka złotych wpadnie,
a gdyby ktoś chciał to mogę podesłać za darmo na maila... link do zakupu na stocku.. żarcik borat ofc ;)


ehh tak.. polska polityka,
i się dziwią ludzie, że w sejmie siędzą tacy a nie inni ludzie w tak 'małej' ilości za tak drobne pieniądze..
najpierw spójrzcie w lustro a później dopiero weźcie się za ocenianie innych,
pff kop sobie mosty panie kop za sobą..

Borat1979
29-03-2013, 18:42
Jednak sprzedaż naklejki wykonanej z cudzego wzoru i przygotowanej (skrzywionej) przez kolejną osobę, to chyba nawet nielegalna jest...
O logotypie nikoniarze.pl już nawet nie wspominając :)


dzięki borat za umieszczenie obrazka w kolorach..
nie prosiłem o pomoc ale chętnie wystawię to na stocka.. a co mi tam,
zrobię sobie później z tego wektor w kolejne 5-10minut poprawiając krzywe i kilka złotych wpadnie,
a gdyby ktoś chciał to mogę podesłać za darmo na maila... link do zakupu na stocku.. żarcik borat ofc ;)

Co zrobić takie czasy. A później się ludzie dziwią, że ich zdjecia pojawiają się na komercyjnych stronach bez ich wiedzy i zgody ktoś na nich zarabia.

Władca Pixeli
29-03-2013, 19:25
:)

Swoją drogą, zawsze zastanawiało mnie, w jakim celu ludzie naklejają sobie różne "identyfikujące" naklejki na autach. Te wszystkie motocykle, rybki czy flagi nurków. Żeby to jeszcze estetyczne było...
To jest ułatwienie roboty złodziejowi bo wie co może być w bagażniku :mrgreen:

!AGresT
29-03-2013, 20:31
To jest ułatwienie roboty złodziejowi bo wie co może być w bagażniku :mrgreen:

Motocykl? Ryba? Nurek?

Prezo
29-03-2013, 20:49
O logotypie nikoniarze.pl już nawet nie wspominając :)



Co zrobić takie czasy. A później się ludzie dziwią, że ich zdjecia pojawiają się na komercyjnych stronach bez ich wiedzy i zgody ktoś na nich zarabia.

Kolego Drogi... akurat logo nikoniarze jest minimalnie inne niż oryginał.
Było robione przez zaprzyjaźnionego grafika, bo nie mogłem znaleźć oryginału w wektorach.

Poza tym nikt tu nie chce zarabiać, tylko chodzi o zwrot kosztów, które ja poniosłem płacąc wcześniej za wykonanie omawianych naklejek...

!AGresT
29-03-2013, 21:14
akurat logo nikoniarze jest minimalnie inne niż oryginał.

Zupełnie jak chiński Panasenic albo Adides.

EDIT: Dla uproszczenia - wyobraź sobie, że ktoś bierze Twoje zdjęcie z Picassy, w obróbce zmienia kolor auta i filtrem rozmywa tło, po czym sprzedaje, bo przecież poniósł koszty/wysiłek obróbki. Rozumiesz, o czym rozmawiamy?

Prezo
29-03-2013, 22:12
Rozumiesz, o czym rozmawiamy?

Jasne, że rozumiem...
Ale czy coś w tym złego, że reklamuję forum?
Jeżeli tak, to jutro rano reklamy nie będzie...

!AGresT
29-03-2013, 22:16
Jednak nie rozumiesz...

pil74
29-03-2013, 22:53
:)

Swoją drogą, zawsze zastanawiało mnie, w jakim celu ludzie naklejają sobie różne "identyfikujące" naklejki na autach. Te wszystkie motocykle, rybki czy flagi nurków. Żeby to jeszcze estetyczne było...

Też się zastanawiam po jakiego diabła takimi naklejkami auto obklejać.

PS
Jak odbierałem auto z salonu to kazałem ściągnąć naklejkę dilera. Na pytanie gościa dlaczego, zapytałem czy w zamian za reklamę na serwis dadzą mi rabat. Nie? To ściągamy. Głupią minę miał facet niemożliwie. :)

Borat1979
29-03-2013, 23:40
Kolego Drogi... akurat logo nikoniarze jest minimalnie inne niż oryginał.
Było robione przez zaprzyjaźnionego grafika, bo nie mogłem znaleźć oryginału w wektorach.


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/03/z4522752X-1.jpg
źródło (http://2.bp.blogspot.com/_oY4FGHj5TB4/TEy5zM6zk9I/AAAAAAAACvc/_Rl6sWjC1P0/s200/z4522752X.jpg)

Ciekawe dlaczego nie jest dostępne od tak w necie dla każdego?

doktor
30-03-2013, 01:04
Jeżeli tak, to jutro rano reklamy nie będzie...

To groźba czy obietnica?

Prezo
30-03-2013, 09:10
Ani jedno, ani drugie...
Jezeli ktos sobie nie zyczy, to usune reklame..

stonka
30-03-2013, 14:00
czy Wy przypadkiem nie przesadzacie?

wukaem
30-03-2013, 21:43
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/03/z4522752X-1.jpg
źródło (http://2.bp.blogspot.com/_oY4FGHj5TB4/TEy5zM6zk9I/AAAAAAAACvc/_Rl6sWjC1P0/s200/z4522752X.jpg)

Ciekawe dlaczego nie jest dostępne od tak w necie dla każdego?

Wątku ci teraz nie znajdę (nie kce mi się tak za darmo), ale Czornyj podał kiedyś tutaj na tacy swoje logo w formacie cdr. Głowy teraz nie dam, ale chyba udostępnił je właśnie do takich akcji - by sławić jego dzieło. Na pewno nie po to by ktoś sprzedawał, ale przeciw naklejeniu na samochód by raczej nic nie miał. Jest bardzo dumny ze swego dzie(ł/ck)a. :)