Zobacz pełną wersję : Cała prawda o fotoradarach ;)
Canon nie dawał rady z AF, więc musiał tematem zająć się nikon system ;)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/902083_10151461413821708_1439392010_o.jpg)
Nie chce Cie martwic, ale wiadomo o tym od jakichs 800 lat ;)
Tak dawno było, że już nawet skamielin na forum o tym nie ma..
robin102
26-03-2013, 09:26
Uuuuuuuuu DE trzysta w skrzynkach :( to już teraz wiem dlaczego dwa razy mi błysnęły, a zdjęć nie mam :(
AF nie wyrabia w tych aparatach. Najgorszy AF jaki znam w poważniejszych Nikonach, a miałem 3 sztuki D300.
No D800 go przebija ;) Może mają ostrość ustawioną manualnie w tych D300 ?
Uuuuuuuuu DE trzysta w skrzynkach :( to już teraz wiem dlaczego dwa razy mi błysnęły, a zdjęć nie mam :(
AF nie wyrabia w tych aparatach. Najgorszy AF jaki znam w poważniejszych Nikonach, a miałem 3 sztuki D300.
No D800 go przebija ;) Może mają ostrość ustawioną manualnie w tych D300 ?
Pomyśl odrobinę. Ostrość ustawiona jest w punkt w którym obiekt przecina wiązkę radarową. O AF nawet nie może być mowy.
Uuuuuuuuu DE trzysta w skrzynkach :( to już teraz wiem dlaczego dwa razy mi błysnęły, a zdjęć nie mam :(
AF nie wyrabia w tych aparatach. Najgorszy AF jaki znam w poważniejszych Nikonach, a miałem 3 sztuki D300.
No nareszcie ktoś powiedział prawdę o AF z D300. Koledzy z grup o jeszcze mniej poważnych Nikonach stawiają go za wzór, a tu taki obciach! :)
Pomyśl odrobinę. Ostrość ustawiona jest w punkt w którym obiekt przecina wiązkę radarową. O AF nawet nie może być mowy.
Jasne! Należało wstawić "małpkę"! :) Ostrość gwarantowana. :)
W ogólnym interesie jest powielanie tego zdjęcia, umieszczanie go gdzie się da. Być może odpowiednie elementy się zainteresują skrzynkami i będzie wysyp tanich D300 na allegro :)
zastanawiam się jaka jest skutecznośc tych aparatów przy temperaturach grubo ponizej -25 stopni przez wiele dni z rzędu. Działa to to w ogóle ? :)
stock - podonie jak o tym, ze w fotoradarach siedza nikony, tak o temperaurach bylo chyba milion razy ;)
skrzynki sa niby podgrzewane i aparat ma ciepelko
ok dzięki - nie badałem tematu i nie czytałem wątku akuratnie tamtego. Wiedziałem tylko ze sa w nich D300. Zatem jestem odpowiedzią ukontentowany i moge znikac :)
W ogólnym interesie jest powielanie tego zdjęcia, umieszczanie go gdzie się da. Być może odpowiednie elementy się zainteresują skrzynkami i będzie wysyp tanich D300 na allegro :)
Cieszy mnie, że ktoś załapał ;)
fotograf58
26-03-2013, 12:32
Uuuuuuuuu DE trzysta w skrzynkach :( to już teraz wiem dlaczego dwa razy mi błysnęły, a zdjęć nie mam :(
AF nie wyrabia w tych aparatach. Najgorszy AF jaki znam w poważniejszych Nikonach, a miałem 3 sztuki D300.
No D800 go przebija ;) Może mają ostrość ustawioną manualnie w tych D300 ?
Błysnęło i nie przysłali fotki, bo zapewne były zmontowane straszaki, tylko błyskają, a kierowcy myślą, że włożona jest skrzynka z całym urządzeniem i przez CB się ostrzegaja. Taki sposób służb, aby zwiekszyć "bezpieczeństwo".
coach_lodz
27-03-2013, 11:22
hmmm to moze by sie wdrapać i podmienić z moim D90... tylko kurde te D300 będa miały kosmiczny przebieg...
Inne foto tego radaru.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.auto-swiat.pl/sites/www.auto-swiat.pl/files/image/50-12/fotoradary/DSC00502.jpg)
Zdjęcie nim zrobione:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.auto-swiat.pl/sites/www.auto-swiat.pl/files/image/8-13/Kawalek%20innego%20pojazdua.jpg)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.