HYPER
24-03-2013, 00:21
Czy ktoś wie w jaki sposób zapisać hurtowo zdjęcia ze strony www?
Sysuacja wygląda tak - jest album ze zdjęciami, są to miniaturki. Po ich kliknięciu widzimy zdjęcie w pełnej rozdzielczości i wtedy można je normalnie zapisać na dysku. Ja szukam sposobu żeby automatycznie zapisać wszystkie fotki ze strony w pełnym rozmiarze bez konieczności otwierania każdego zdjęcia i ręcznego zapisywania.
Jest jakaś wtyczka do przeglądarki, która to robi?
Sysuacja wygląda tak - jest album ze zdjęciami, są to miniaturki. Po ich kliknięciu widzimy zdjęcie w pełnej rozdzielczości i wtedy można je normalnie zapisać na dysku. Ja szukam sposobu żeby automatycznie zapisać wszystkie fotki ze strony w pełnym rozmiarze bez konieczności otwierania każdego zdjęcia i ręcznego zapisywania.
Jest jakaś wtyczka do przeglądarki, która to robi?