PDA

Zobacz pełną wersję : Czeska kartka w zestawie D5100



pszemson
22-03-2013, 14:20
Może ktoś mi powiedzieć co to jest?


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img248.imageshack.us/img248/9933/dsc0002kr.jpg)

zdyboo
22-03-2013, 14:23
Kupon na cztery darmowe czyszczenia matrycy w lustrzance.

TOP67
22-03-2013, 14:24
LOL! Kupon na cztery czyszczenia matrycy :smile:

!AGresT
22-03-2013, 14:26
Do D600 powinni dołączać ;)

pszemson
22-03-2013, 14:27
Dzięki. Ma on jakiś termin ważności? Niby nic nie pisze chyba. I ciekawe czy obowiązuje w Polsce czy tylko w Czechach.

enthropia
22-03-2013, 14:29
A dokładnie to kupon na cztery darmowe czyszczenia matrycy w lustrzance Nikon o wartości 2000 czeskich koron czyli ok. 320 zł.
Drogo sobie liczą...

zdyboo
22-03-2013, 14:30
ważny jest tylko w Czechach w autoryzowanych serwisach, ale raczej musisz mieć pieczątkę sprzedawcy na tym kuponie w tym większym prostokącie.
W tym tekście nie ma nic na temat ograniczeń czasowych.

pszemson
22-03-2013, 14:57
To skoro ważny tylko w czechach to lipa. LIPA.

GonzoG
22-03-2013, 18:06
Takie mają Nikony z Czech i Słowacji (dystrybutor Nikon w Czechach).

W Polsce nie dają bonów na czyszczenie, ale dają drugi rok gwarancji, czego nie ma ten z Czech.

Rafał_Sz
23-03-2013, 10:57
A dokładnie to kupon na cztery darmowe czyszczenia matrycy w lustrzance Nikon o wartości 2000 czeskich koron czyli ok. 320 zł.
Drogo sobie liczą...
Dokładnie tyle, ile w serwisie Nikon PL.

enthropia
25-03-2013, 13:02
Dokładnie tyle, ile w serwisie Nikon PL.

Hmm. Ale te 320 zł to jest za jedno czyszczenie, czy za cztery?
Czyli inaczej pytając - ile kosztuje czyszczenie w serwisie Nikona?

Rafał_Sz
25-03-2013, 13:22
1 czyszczenie kosztuje 80 zł.