PDA

Zobacz pełną wersję : Galaktyka – książka – obniżka



stig
21-03-2013, 22:56
Wielu na pewno pamięta poprzednią akcję w zbijanie cen książek na galaktyka.com.pl.
Jeśli więc pamiętacie swoje loginy i nie robi Wam problemu, kliknijcie na „obniż cenę”, poniższej pozycji:

– http://www.galaktyka.com.pl/product,,574.html

stig
21-03-2013, 23:30
Up!

witus
21-03-2013, 23:32
Zaraz kliknę bo też czekałem na ta książkę.

stig
21-03-2013, 23:53
Dzięki. Poszło już 2x. Mam nadzieję, że do jutra zjedziemy do minimum. :)

stig
22-03-2013, 09:05
Nikt więcej nie chce skorzystać z promocji?

stig
22-03-2013, 10:32
Oczywiście, że wszyscy chętni mogą dodawać inne książki, na których obniżce im zależy. :)

Uysy.
22-03-2013, 10:45
Kliknięte.

KSIĘŻAK
22-03-2013, 10:57
złotówa niżej

look
22-03-2013, 11:08
i jeszcze jedna :)

cinki23
22-03-2013, 11:19
Poszło :-)

miron19j
22-03-2013, 11:20
i jeszcze jeden

stig
22-03-2013, 11:28
Dzięki Panowie… Miło, że można na Was liczyć. Jeszcze kilkanaście kliknięć i będzie max (tzn. min.). ;)

look
22-03-2013, 11:38
też chcę ją mieć :D ...dobrze, że założyłeś temat, bo pewnie bym przegapił, a tak parę złotych zostanie w kieszeni :)

Sendilkelm
22-03-2013, 12:39
Click, click

hubik
22-03-2013, 13:36
Poszło.

sote
22-03-2013, 13:49
klikniete! :)
dajcie znac tutaj jak juz czas obnizania ceny minie, zebym nie zapomnial zamowic ksiazeczki ;)

Me_how
22-03-2013, 13:56
Poszło i ode mnie.

stig
22-03-2013, 13:56
klikniete! :)
dajcie znac tutaj jak juz czas obnizania ceny minie, zebym nie zapomnial zamowic ksiazeczki ;)Masz tam licznik czasu. Ustaw sobie budzik na 21:45 i zdążysz.

sote
22-03-2013, 14:12
Masz tam licznik czasu. Ustaw sobie budzik na 21:45 i zdążysz.

o! :)
a nawet przypominanie sobie ustawie ;)

stig
22-03-2013, 20:29
No i chyba mamy finito. Zamawiać Panowie…

witus
22-03-2013, 20:46
Przed chwilą zrobilem przelew :) teraz cpozostaje czekać na kuriera.

sasz87
22-03-2013, 20:50
Jeśli ktoś z Lublina lub okolic jest zainteresowany tym wydawnictwem to polecam księgarnie na Krakowskim obok Grand Hotelu ( stoi taka dziewczyna z zieloną strzałką i zachęca do wejscia :) W tej chwili jest promocja i wybrane pozycje są po 19,70 zł :) ja nabyłem dzisiaj dwie za tę cenę: http://www.galaktyka.com.pl/product,,389,8.html, http://www.galaktyka.com.pl/product,,441,8.html

ale widziałem ze były jeszcze:
http://www.galaktyka.com.pl/product,,437,8.html
http://www.galaktyka.com.pl/product,,436,8.html

sote
22-03-2013, 21:56
Zamowione :-)

Pyra001
23-03-2013, 20:42
Kliknięte

mikkay
24-03-2013, 12:21
"Produktowa..." kliknięta. Póki co bez szału, w empiku za 64zł.

fumio
24-03-2013, 13:58
Nie mam konta na fb ale może mi kogoś wyjaśnić o co chodzi?
60 zł to jakoś strasznie drogo? Czy może jest jakiś inny społeczny cel?

stig
24-03-2013, 18:03
"Produktowa..." kliknięta. Póki co bez szału, w empiku za 64zł.Ale można zejść do 35 PLN.

mikkay
25-03-2013, 00:16
Dlatego klinąłem i również czekam na rozwój sytuacji.

doyen
27-09-2013, 10:40
Ponownie na stronie http://www.galaktyka.com.pl/list,8.html trwa akcja promocyjna. Chętnych zapraszam do klikania.