sztefanek
20-03-2013, 14:19
Witam.
Skoro jest coraz więcej użytkowników aparatów to coraz wiecej ich ginie i każdy szuka na własną rękę. Wpadł mi do głowy pomysł żeby założyć "klub poszukiwacza" do którego bedą mogli wejść osoby, którym został skradziony sprzęt aby móc wymieniać się informacjami, sposobami poszukiwań jak i rezultatami.
Przykład: jeżeli kilku osobom został skradziony ten sam model aparatu lub obiektywu to poszukiwania w grupie zwiększa prawdopodobieństwo znalezienia.
Co Wy na to?
Skoro jest coraz więcej użytkowników aparatów to coraz wiecej ich ginie i każdy szuka na własną rękę. Wpadł mi do głowy pomysł żeby założyć "klub poszukiwacza" do którego bedą mogli wejść osoby, którym został skradziony sprzęt aby móc wymieniać się informacjami, sposobami poszukiwań jak i rezultatami.
Przykład: jeżeli kilku osobom został skradziony ten sam model aparatu lub obiektywu to poszukiwania w grupie zwiększa prawdopodobieństwo znalezienia.
Co Wy na to?