PDA

Zobacz pełną wersję : [ Krajobraz ] Wędrując szlakiem...



krzysztofz24
19-03-2013, 15:31
Witam.
...Zaczynalo sie juz ostro chmurzyc i opadala mgla, za jakies pol godziny prawie nic nie bylo widac.
Niemniej tutaj jeszcze widac jak swiatlo usiluje sie przedzrzec nad Zachodnimi, zeby jednak ustapic...

Zapraszam, wszelkie wpisy jak zawsze mile widziane.







***


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img15.imageshack.us/img15/8452/dsc8454forum10.jpg)


***

Nikonozaur
19-03-2013, 21:11
Wszystko pięknie i ładnie, ale zdecydowanie zabrakło światła, które wydobyłoby faktury. Szkoda, bo widoczek pewnikiem cacy był.

Bartekkw
19-03-2013, 21:17
Wszystko pięknie i ładnie, ale zdecydowanie zabrakło światła, które wydobyłoby faktury. Szkoda, bo widoczek pewnikiem cacy był.

Podpiszę się pod Andrzejem. Kadr fajny...notabene identycznie bym skadrował:)
Ze światłem jest ubogo i trochę to uroku fotce zabiera. Niemniej jednak podoba się

katatjuta
19-03-2013, 21:51
Kolory mi się bardzo podobają. Tu biało tam dalej niebiesko, kamyczki brązowe. Fajnie się to dopełnia. Sam kadr też mi odpowiada.

ostrytux
19-03-2013, 23:25
Świtała zdecydowanie zabrakło i jak dla mnie jednak ta prawa strona mocno ciężka jest, "pustej" góry jakby trochę za dużo, brakuje mi trochę równowagi.

krzysztofz24
20-03-2013, 20:07
Wszystko pięknie i ładnie, ale zdecydowanie zabrakło światła, które wydobyłoby faktury. Szkoda, bo widoczek pewnikiem cacy był.

No troszke faktura sniegu na pierwszoplanowym skosie sie gubi. Swiatlo nie bylo zle, tam w dali jeszcze sobie poczyna. Ale cosik jakies dziwne zamglenie zaczelo sie juz pojawiac. Tak ze za parenascie minut patrzac pod nogi jakos tak niewyraznie snieg i nawet slady na szlaku bylo widac...
A moze to swiatlo jakos sie tak odbijalo...




Podpiszę się pod Andrzejem. Kadr fajny...notabene identycznie bym skadrował:)
Ze światłem jest ubogo i trochę to uroku fotce zabiera. Niemniej jednak podoba się

Bartek wierz lub nie:-). Ale przykladajac oko do wizjera pomyslalem cos w stylu; Mam mniej wiecej taki kadr jak Bartek. Fajnie:-). I przyszla mi na mysl twoje zdjecie podobnie skadrowane, z okolic chyba Szpiglasa.


Ogolnie podziekowal.

jarekf34
20-03-2013, 23:34
No jak to mówią... czegoś tam nie urywa, ale napewno przyjemnie popatrzeć ;):)