PDA

Zobacz pełną wersję : jak uzyskać taki efekt???



mlodykrk
16-03-2013, 02:25
hej jak mam uzsykac taki efekt?

http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/32292_487961471248572_851242962_n.jpg

GonzoG
16-03-2013, 03:32
"Radial blur" w PS'ie.

mlodykrk
16-03-2013, 03:38
a nie ma moze filterka takiego na obiektyw>?

GonzoG
16-03-2013, 03:52
Może i można - taki, który ma dziurę w środku, a dookoła mechanizm przemieszczający obraz...

Przyjrzyj się temu zdjęciu i pomyśl... mnie nauczono, że nie boli...

jasin
16-03-2013, 11:39
Podobny efekt można uzyskać bez PSa, w trakcie robienia zdjęcia obrócić aparatem tak jak na tym filmiki http://www.youtube.com/watch?v=qoSCACMBcPw, tylko on tu dodatkowo zmienia ogniskową.