Zobacz pełną wersję : jak uzyskać taki efekt???
mlodykrk
16-03-2013, 02:25
hej jak mam uzsykac taki efekt?
http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/32292_487961471248572_851242962_n.jpg
mlodykrk
16-03-2013, 03:38
a nie ma moze filterka takiego na obiektyw>?
Może i można - taki, który ma dziurę w środku, a dookoła mechanizm przemieszczający obraz...
Przyjrzyj się temu zdjęciu i pomyśl... mnie nauczono, że nie boli...
Podobny efekt można uzyskać bez PSa, w trakcie robienia zdjęcia obrócić aparatem tak jak na tym filmiki http://www.youtube.com/watch?v=qoSCACMBcPw, tylko on tu dodatkowo zmienia ogniskową.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.