Logitech
16-03-2013, 00:10
Witam
Dzisiaj zauważyłem, że na zdjęciach wychodzą w różnych miejscach różne czerwone krzyże/kropki o rozmiarze jak dla mnie 4px. Poniżej jeden przykład takiego zjawiska.
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/03/MSvG4mb-1.png
źródło (http://i.imgur.com/MSvG4mb.png)
Wie ktoś o co chodzi? Wysyłać na gwarancję? Aparat mam od 5 lipca, zrobione prawie 5.9k zdjęć..
Pozdrawiam
Logitech
Dzisiaj zauważyłem, że na zdjęciach wychodzą w różnych miejscach różne czerwone krzyże/kropki o rozmiarze jak dla mnie 4px. Poniżej jeden przykład takiego zjawiska.
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/03/MSvG4mb-1.png
źródło (http://i.imgur.com/MSvG4mb.png)
Wie ktoś o co chodzi? Wysyłać na gwarancję? Aparat mam od 5 lipca, zrobione prawie 5.9k zdjęć..
Pozdrawiam
Logitech