PDA

Zobacz pełną wersję : Plecak Vanguard Adaptor 46



risto
15-03-2013, 15:04
Jako że mam wolne i się nudzę:)
Zrobiłem parę fotek i opisze ten plecak gdyż mało o nim w sieci.

Wybierając go szukałem czegoś do czego włożę cały sprzęt i zostanie miejsca jeszcze na dwa obiektywy które planuje nabyć.
Plecak miał mieć szybki dostęp do body jak i obiektywów by nie trzeba było go kłaść na ziemie przy zmianie obiektywu.
Miał mieć też miejsce na statyw który też muszę jeszcze kupić bo ten co jest na fotach dostałem w gratisie do d3000:)
Miał mieć też miejsce na notebooka i miał mieć miejsce na portfel i ewentualnie jakiegoś batona i puszkę coli


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img607/5625/dsc0388bk.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img163/4352/dsc0387i.jpg)

Górna komora włożyłem N85 byście mieli odniesienie jakie ma wymiary


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img705/6492/dsc0390hz.jpg)

teraz komora na sprzęt

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img201/9097/dsc0391s.jpg)

po złożeniu klapki wchodzi D90 a sigma chowa się pod klapką sory za jakość robione telefonem

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img594.imageshack.us/img594/3739/zdjcie0051d.jpg)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)


z drugiej strony

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img692/6189/dsc0392cf.jpg)

miejsce na notebooka maksymalna wielkość to 13 wejdze też teczka A4

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img94/5995/dsc0394upp.jpg)

z tył jest jescze miejsce by schować jeden pasek i mieć plecak typu sling, ja tam wkładam ksiązkę lub jakieć dokumenty niestety tu nie wejdze A4


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img96/2939/dsc0395iz.jpg)

no i miejsce na statyw


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img18/9167/dsc0398gq.jpg)

Vian
14-05-2014, 19:19
Podoba mi się ten plecaczek.
Są teraz w naprawdę okazyjnych cenach :)

Ciekawe jak sprawuje się po roku?

konradmuranski
02-11-2014, 13:04
15 calowy macbook nie ma szans żęby wszedł?