risto
15-03-2013, 15:04
Jako że mam wolne i się nudzę:)
Zrobiłem parę fotek i opisze ten plecak gdyż mało o nim w sieci.
Wybierając go szukałem czegoś do czego włożę cały sprzęt i zostanie miejsca jeszcze na dwa obiektywy które planuje nabyć.
Plecak miał mieć szybki dostęp do body jak i obiektywów by nie trzeba było go kłaść na ziemie przy zmianie obiektywu.
Miał mieć też miejsce na statyw który też muszę jeszcze kupić bo ten co jest na fotach dostałem w gratisie do d3000:)
Miał mieć też miejsce na notebooka i miał mieć miejsce na portfel i ewentualnie jakiegoś batona i puszkę coli
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img607/5625/dsc0388bk.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img163/4352/dsc0387i.jpg)
Górna komora włożyłem N85 byście mieli odniesienie jakie ma wymiary
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img705/6492/dsc0390hz.jpg)
teraz komora na sprzęt
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img201/9097/dsc0391s.jpg)
po złożeniu klapki wchodzi D90 a sigma chowa się pod klapką sory za jakość robione telefonem
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img594.imageshack.us/img594/3739/zdjcie0051d.jpg)
Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
z drugiej strony
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img692/6189/dsc0392cf.jpg)
miejsce na notebooka maksymalna wielkość to 13 wejdze też teczka A4
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img94/5995/dsc0394upp.jpg)
z tył jest jescze miejsce by schować jeden pasek i mieć plecak typu sling, ja tam wkładam ksiązkę lub jakieć dokumenty niestety tu nie wejdze A4
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img96/2939/dsc0395iz.jpg)
no i miejsce na statyw
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img18/9167/dsc0398gq.jpg)
Zrobiłem parę fotek i opisze ten plecak gdyż mało o nim w sieci.
Wybierając go szukałem czegoś do czego włożę cały sprzęt i zostanie miejsca jeszcze na dwa obiektywy które planuje nabyć.
Plecak miał mieć szybki dostęp do body jak i obiektywów by nie trzeba było go kłaść na ziemie przy zmianie obiektywu.
Miał mieć też miejsce na statyw który też muszę jeszcze kupić bo ten co jest na fotach dostałem w gratisie do d3000:)
Miał mieć też miejsce na notebooka i miał mieć miejsce na portfel i ewentualnie jakiegoś batona i puszkę coli
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img607/5625/dsc0388bk.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img163/4352/dsc0387i.jpg)
Górna komora włożyłem N85 byście mieli odniesienie jakie ma wymiary
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img705/6492/dsc0390hz.jpg)
teraz komora na sprzęt
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img201/9097/dsc0391s.jpg)
po złożeniu klapki wchodzi D90 a sigma chowa się pod klapką sory za jakość robione telefonem
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img594.imageshack.us/img594/3739/zdjcie0051d.jpg)
Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
z drugiej strony
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img692/6189/dsc0392cf.jpg)
miejsce na notebooka maksymalna wielkość to 13 wejdze też teczka A4
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img94/5995/dsc0394upp.jpg)
z tył jest jescze miejsce by schować jeden pasek i mieć plecak typu sling, ja tam wkładam ksiązkę lub jakieć dokumenty niestety tu nie wejdze A4
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img96/2939/dsc0395iz.jpg)
no i miejsce na statyw
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img18/9167/dsc0398gq.jpg)