Zobacz pełną wersję : Zaginął owczarek niemiecki - już ZNALEZIONY :-)
Dzisiaj rano (14.03.2013) z domu w Sławkowie uciekł (prawdopodobnie uciekł) owczarek niemiecki długowłosy. Pies ma chorą trzustkę i musi przyjmować leki! Pies mimo dłuższej sierści jest wyjątkowo chudy - to przez chorobę. Błagamy o pomoc. Jeśli ktoś w Sławkowie/okolicach (Dąbrowa Górnicza, Bukowno, Olkusz itp.) widział takiego psa lub zauważy u swojego sąsiada nowego psa tej rasy, proszony jest o kontakt: tel. 604-824-942 lub tel.607-519-773 lub na najbliższej komendzie Policji. Błagamy o jakąkolwiek informację o psie. Prosimy również o udostępnianie tego ogłoszenia ... Pies ma na imię Czaro.
Zdjęcie psa:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img12.imageshack.us/img12/3975/psiaku.jpg)
KaleidoStar
15-03-2013, 01:20
To Tomka??? O cholera :(
Tak, naszego forumowego Tomka (ASAHI). Można udostępniać na Facebooku: http://m.facebook.com/photo.php?fbid=528082607243750&id=100001260459445&set=a.528082603910417.1073741825.100001260459445&refid=56 Błagamy o pomoc ...
foto4deg
15-03-2013, 01:59
Udostępniłem i poprosiłem znajomych o pomoc. Jutro jeszcze dam znać rodzinie z Dąbrowy Górniczej. Mam nadzieję, że się znajdzie. Trzymam kciuki!!!
Dzięki za pomoc.
Wczorajsze poszukiwania nie dały niestety rezultatu, powiesiłem ogłoszenia i mam nadzieję że psiaka ktoś widział.
W nocy było bardzo zimno dobrze by było gdyby go ktoś przygarnął na noc..
barracuda
15-03-2013, 08:12
Dzięki za pomoc.
Wczorajsze poszukiwania nie dały niestety rezultatu, powiesiłem ogłoszenia i mam nadzieję że psiaka ktoś widział.
W nocy było bardzo zimno dobrze by było gdyby go ktoś przygarnął na noc..
Spokojnie, psy z reguły żyją na dworze.
udostepnione - śliczna psina. Oby się znalazł :)
Udostępnione! Oby się szybko odnalazł.
foto4deg
15-03-2013, 12:01
Szukaliście może po schroniskach?
Wrzucilem do siebie na forum.
Założyłem wątek na innym forum, mam nadzieję, że Czaro szybko się znajdzie.
kamil554
15-03-2013, 12:39
ASAHI, przykro czytać. Sam jestem ze Sławkowa i też mam Owczarka Niemieckiego.
W jakiej części Sławkowa psiak zaginął ? Jak pójdę z moją na spacer to się rozejrzę, tylko napisz jakie to okolice, bo tereny- choćby leśne mamy ogromne.
Wrzucę też ogłoszenie na forum owczarkowe.
pozdrawiam
Pies prawdopodobnie przemieścił się od ulicy Browarnej w dół, do trasy Katowickiej ...
Kamil, masz Facebooka? Możesz udostępnić moją informację? Żeby mieszkańcy Sławkowa udostępniali ...
Kamil, psiak mógł pobiec za samochodem na ul. Olkuską i potem to nie wiadomo.. Albo w górę na Piłsudskiego albo w dół.
Jak rozmawiałem ze służbami ze Sławkowa to nie było żadnego zgłoszenia o błąkającym się owczarku i nie było transportu do schroniska. Mówili że raczej ktoś go przygarnął. Dziś i jutro dorzucę ogłoszeń na mieście i w okolicy. Okoliczne schroniska też odwiedzę.
kamil554
15-03-2013, 15:02
Niestety nie mam fejsbuka, ale "rozpuszczę wici" w bardziej tradycyjny sposób w okolicznych sklepach na PCK, bo jeśli go ktoś przygarnął, to widzę, że często dają znać też w takich miejscach.
A i na spacerze przechodząc koło łabędziego stawku się rozejrzę.
Dzięki! My jeszcze dzisiaj będziemy go szukać i rozwieszać ogłoszenia.
kamil554
15-03-2013, 18:52
Nie ma sprawy. W jednym sklepie kobitka obiecała też popytać.
Jak będziecie rozklejać ogłoszenia, to proponuję sporą ilość rozwiesić na placu targowym.
Jutro będzie szansa dotarcia do dosyć dużej liczby osób nie tylko z miasta, ale i z tych ościennych miejscowości typu właśnie Bukowno itp., poza tym wiadomo że babki na targu plotkują to jeszcze pocztą pantoflową się rozniesie ;)
W imieniu Tomka informuję wszystkich, że zguba odnaleziona! Happy end. :)
Kasandra
15-03-2013, 20:24
Super!;-)
JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
cała moja banda się cieszy
a że potrafi to wiecie :D
Tadaam! Brawo, gratulacje. :)
Dzięki. Są jeszcze na świecie dobrzy ludzie. Czarka przygarnął człowiek mieszkający ode mnie ok.
1,5km. Zadzwonił, że znalazł psiaka. Dzięki wszystkim za każdą pomoc!
KrZyChUM
15-03-2013, 21:35
Świetna informacja :-).
Czaro jest cały i zdrowy. Wyściskaliśmy go za wszystkie czasy :D
foto4deg
15-03-2013, 22:13
Super!!! Pewnie bardzo się stęsknił za właścicielem.
kamil554
15-03-2013, 22:30
hehe, no to fanie że się znalazła zguba ;)
Czaro jest cały i zdrowy.
No proszę, nawet wyzdrowiał.
Ostatnie wyniki badania krwi są bardzo obiecujące :D
Bardzo bardzo dziękuję za pomoc Wam wszystkim!!
Czarek był bardzo zmęczony i widać było że to przeżył. Poszedł spać i odpoczywa już u siebie. Piszczał bardzo jak po niego podjechaliśmy.
Git informacja od samego rana, Tomek pozdrow tego wariata i powiedz, ze jak jeszcze raz prysnie to mu wujek shao wytlumaczy po kitajsku, ze tak sie nie robi :twisted:
Na wujcia Shao zawsze można liczyć :mrgreen:
KaleidoStar
16-03-2013, 15:44
Ufff:D
Na brać forumową zawsze można liczyć :D
Jak mnie zobaczył to piszczał chyba z 5 minut..
Teraz trzyma się blisko mnie.
Dzieciaki zachwycone :D
zdjęcia Bognik:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://iv.pl/images/15911730000406310214.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://iv.pl/images/93132984081214548510.jpg)
Mogłeś je chociaż obrobić :p
irek6311
16-03-2013, 21:20
Fajnie że się znalazł :D
mi 2 psy (jamnik/owczarek) w listopadzie uciekły (2012) to 2 dni ich nie było ...
objeździłem okolicę i schroniska a one same po 2 dniach wróciły,
krew mnie wtedy zalała bo u nas takie pieski rasowe mają wzięcie i zmieniają szybko właściciela.
to mu wujek shao wytlumaczy po kitajsku
Metodą konsumpcji? To już z całą pewnością nie ucieknie :)
Nasz słodziak :D
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img46.imageshack.us/img46/3361/93884948.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img5.imageshack.us/img5/4679/32532919.jpg)
dobrze, że się odnalazł :) w końcu jakieś szczęśliwe zakończenie !
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.