PDA

Zobacz pełną wersję : D3200 jaki obiektyw?



bambus1181
14-03-2013, 13:00
Chciałem zapytać jaki najczęściej stosujecie obiektyw ,nie chodzi mi o
jakieś profeski ,tylko o obiektywy które zakładacie najczęściej do swoich
puch.

v3n
14-03-2013, 14:31
nie ten dzial

pil74
14-03-2013, 15:37
wtf?
Ps
żeby nie być niegrzecznym.....
najczęściej przypinam do puchy szkła, które mam w podpisie, ale wcześniej to najczęściej podpinałem N18-70, na zmianę z N50/1.8. Jak sprzedałem i kupiłem N18-200 to on najczęściej gościł na puszce, aż do momentu jak kupiłem S10-20, który wówczas najczęściej był przypinany.

czarny9
27-03-2013, 13:03
Chyba admin musi przenieść post...;)
Ja na starcie do d3100 miałem 18-105 ale jak kupiłem 50 1.8 to pierwszy poszedł trochę w odstawkę.

toleek8
29-03-2013, 18:28
sigma 50 1.4 bardzo fajne szkiełko sam posiadam i sobie chwalę. Z droższych pod DX N17-55 2.8, lub tańszy N16-85 f3.5-5.6G to mój pierwszy obiektyw do pierwszej lustrzanki D90, mógłby być tańszy:)