whatsilenceknows
14-03-2013, 11:21
Witam,
Mam taki problemat: potrzebuję zrealizować na własne potrzeby bardzo proste, statyczne nagranie wideo zespołu muzycznego, niestety - nie mam do tego środków... sprzętowych. Czy w Krakowie istnieje jakieś sprawdzone miejsce, gdzie za gotówkę można na kilka godzin wypożyczyć np. dSLRa z możliwością kręcenia filmów i kitem/krótkim teleobiektywem albo jakąś prostszą kamerę, statyw i - fajnie, choć niekoniecznie - kompatybilny zewnętrzny mikrofon?
Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję.
Mam taki problemat: potrzebuję zrealizować na własne potrzeby bardzo proste, statyczne nagranie wideo zespołu muzycznego, niestety - nie mam do tego środków... sprzętowych. Czy w Krakowie istnieje jakieś sprawdzone miejsce, gdzie za gotówkę można na kilka godzin wypożyczyć np. dSLRa z możliwością kręcenia filmów i kitem/krótkim teleobiektywem albo jakąś prostszą kamerę, statyw i - fajnie, choć niekoniecznie - kompatybilny zewnętrzny mikrofon?
Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję.