PDA

Zobacz pełną wersję : trudne zdjęcia - zlecę



moro
10-03-2013, 17:07
Poszukuje kogoś komu mógłbym zlecić wykonanie zdjęć produktu. Produkt to posrebrzane kulawki (dla nie wtajemniczonych - kieliszek bez nóżki). Jest ich min. 10 szt. Nie ukrywam że jedna firma próbowała to zrobić ale efekt ich działań jest opłakany: https://picasaweb.google.com/105155211559162753017/Fotki_#

barracuda
10-03-2013, 17:09
Nie ma nic pod linkiem.

RobertMiernik
10-03-2013, 17:11
Picassa mówi:
Niestety, nie znaleziono strony.

kzkzg
10-03-2013, 17:13
https://picasaweb.google.com/105155211559162753017/Tify_2

barracuda
10-03-2013, 17:15
https://picasaweb.google.com/105155211559162753017/Tify_2

No faktycznie polegli. Chyba pierwszy raz robili takie zdjęcia:)

moro
10-03-2013, 17:20
Teraz powinno być ok.

TOP67
10-03-2013, 17:21
Ale szaro i buro.
Osobiście mogę polecić kolegę WuJot. Kontakt łatwiej znaleźć przez stronę http://www.jurewicz.eu/

barracuda
10-03-2013, 17:22
Zdjęcie 19 to nie wiem o co chodzi, ale ono nawet nie jest nieostre:)

RobertMiernik
10-03-2013, 17:23
Sporo jest poruszonych, bez statywu chyba robili, zresztą patrząc po odbiciach to chyba też bez namiotu

Flux
10-03-2013, 17:27
o rany, co to za firma? Chyba nie parająca się fotografią na co dzień :) Myślę, że dużo nie musiałbyś się nakombinować żeby zrobić te zdjęcia poprawnie - jeśli masz dostęp do studia z podstawowym wyposażeniem.

moro
10-03-2013, 17:40
Sam na własne potrzeby handlu internetowego robię i daje radę. Ale to jest produkt "premium" i dlatego chciałem aby to było zrobione profesjonalnie.

sailor
10-03-2013, 21:36
nie przesadzaj z trudnoscia fotografii tego produktu. jesli masz dostep do studio i nie jest ci obca foto produktowa to dasz sobie spokojnie rade.
tego typu srebro jest dosc wdziecznym materialem do focenia


Ale szaro i buro.
Osobiście mogę polecić kolegę WuJot. Kontakt łatwiej znaleźć przez stronę http://www.jurewicz.eu/

naprawde uwazasz ze robiac takie zdjecia szkla:
http://www.jurewicz.eu/images/fotografia_reklamowa/jedzenie/inne/1.jpg

poradzi sobie z tytulowymi kieliszkami?

krzysztof jot
10-03-2013, 22:56
edit - bo sie rozpedziłem, a czas mam dopiero w kwietniu :)

puchbeary
11-03-2013, 10:52
Zapytaj kolegę Hlynura (http://forum.nikoniarze.pl/member.php?u=18708). Jego zabawy ze szkliwem pozwalają wierzyć, że ze zdjęć będziesz zadowolony.

elanek
11-03-2013, 11:00
o rany, co to za firma? Chyba nie parająca się fotografią na co dzień :)

Myślę, że ślubną. Potem dowiedzieli się, że idzie zarobić na fotografii produktowej :)

Kacper82
11-03-2013, 13:26
Mógłby ktoś wskazać co w zrobieniu zdjęć tym "kulawkom" jest tak trudnego?

mackaron
11-03-2013, 13:32
chetnie sie podejme ...zalezy jaki masz budzet...pisz na priv

manfred
11-03-2013, 13:50
o rany, co to za firma?

To fotograf ślubny :-)

Dyziek
11-03-2013, 14:12
Zapytaj kolegę Hlynura (http://forum.nikoniarze.pl/member.php?u=18708). Jego zabawy ze szkliwem pozwalają wierzyć, że ze zdjęć będziesz zadowolony.

Lechu powinien Ci spokojnie pomóc -> http://www.picmax.pl/pl/a/34

sailor
11-03-2013, 14:35
Lechu powinien Ci spokojnie pomóc -> http://www.picmax.pl/pl/a/34

bez watpienia bedziesz zadowolony z jakosci zdjec.

!AGresT
11-03-2013, 15:36
...zalezy jaki masz budzet...

Obawiam się, ze jakość zdjęć bardzo od tego zależy.

d-spot
11-03-2013, 16:58
Pisz śmiało dogadamy się.

Wujot
12-03-2013, 13:29
Ponieważ widzę, że zostałem przywołany (a nawet skomentowany) to pozwolę sobie zauważyć, że fotografia tych obiektów nie wiele ma wspólnego ze szkłem. Choćby dlatego, ze jest świecona z przedniej półsfery a nie tylnej i obiekt jest nieprzezroczysty a także odbijający. I co ważne jest to połączenie materiałów o różnych właściwościach z reguły nastręczające trochę kłopotów. Jak można to rozwiązać można zobaczyć

http://www.jurewicz.eu/index.php/fotografia-reklamowa/kosmetyki/kompozycje

http://www.jurewicz.eu/index.php/fotografia-reklamowa/przedmioty/w-kuchni

Pozdro
Wiesiek

moro
12-03-2013, 14:14
Dziękuje koledzy, także za informacje na priv do każdego napiszę do końca tygodnia - jak tylko się uporam z swoimi bieżącymi głównymi tematami (kilka przetargów do przygotowania z branży mundurowej). W ten temat się zaangażowałem bo chcę pomóc ojcu. Co do budżetu nie określam go - optymalny stosunek ceny do jakości. Po obejrzeniu kilku propozycji wiem że będę chciał typowy packshot + zdjęcie reklamowe. Co do trudności te kulawki są jak lusterko.

!AGresT
12-03-2013, 15:01
optymalny stosunek ceny do jakości.

Było by miło zobaczyć po wszystkim efekty i poznać cenę.