MEGALOPOLIS
10-03-2013, 15:18
Wlasnie wrocilem z pleneru w Hongkongu z niepelnosprawnym statywem. Podczas robienia zdjec nocnych, gdy statyw stal na dwoch nogach i trzecia byl oparty o mur, nagle pekla klamra/zatrzask i statyw gibnal sie do przodu, na szczescie w pore go zlapalem, bo wyladowalby razem z aparatem gdzies na zarosnietym zboczu, bez mozliwosci zejscia w dol. Dziwna sytuacja, tym bardziej ze czesto odchodze od aparatu przy dlugich naswietleniach i szczescie w nieszczesciu, ze bylem przy statywie.
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/03/6449612-2.jpg
źródło (http://s1.pokazywarka.pl/bigImages/1821454/6449612.jpg)
Mam teraz spora rozterke, i nie wiem czy dokupic nowa klamre (mozna gdzies to dokupic do tak starego modelu?), czy jednak przyszla pora na zakup czegos lzejszego i z lepszych, bardziej wytrzymalych materialow?
ps
Na szczescie to byl ostatni dzien pleneru... a stalo sie to zaraz po zrobieniu tego zdjecia:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/03/stavarshongkong51-2.jpg
źródło (http://s1.pokazywarka.pl/i/1821703/768642/stavars-hong-kong-51.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/03/6449612-2.jpg
źródło (http://s1.pokazywarka.pl/bigImages/1821454/6449612.jpg)
Mam teraz spora rozterke, i nie wiem czy dokupic nowa klamre (mozna gdzies to dokupic do tak starego modelu?), czy jednak przyszla pora na zakup czegos lzejszego i z lepszych, bardziej wytrzymalych materialow?
ps
Na szczescie to byl ostatni dzien pleneru... a stalo sie to zaraz po zrobieniu tego zdjecia:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/03/stavarshongkong51-2.jpg
źródło (http://s1.pokazywarka.pl/i/1821703/768642/stavars-hong-kong-51.jpg)