lukaas2006
09-03-2013, 17:44
Witam wszystkich:)
Zaczynam swoją pasje z fotografią jednak mieszkam w przysłowiowej dziurze i niestety wszystkie kursy dostęp do ludzi , którzy mogli by mi rozjaśnić moją pasje jest strasznie utrudniony.Oczywiście dużo czytam i staram jak jak mogę jednak laikowi na początku ciężko niektóre rzeczy zrozumieć.Wiem , że moja prośba jest trochę naiwna jednak zapytać zawsze można.Czy znalazłby się ktoś doświadczony do kogo w miarę jego wolnego czasu mogół bym skierować swoje pytania i wątpliwości nie na forum a np na gg czy e-mailowo aby nie zaśmiecać forum??
Łukasz
gg 18355758
Z góry dziękuję
Zaczynam swoją pasje z fotografią jednak mieszkam w przysłowiowej dziurze i niestety wszystkie kursy dostęp do ludzi , którzy mogli by mi rozjaśnić moją pasje jest strasznie utrudniony.Oczywiście dużo czytam i staram jak jak mogę jednak laikowi na początku ciężko niektóre rzeczy zrozumieć.Wiem , że moja prośba jest trochę naiwna jednak zapytać zawsze można.Czy znalazłby się ktoś doświadczony do kogo w miarę jego wolnego czasu mogół bym skierować swoje pytania i wątpliwości nie na forum a np na gg czy e-mailowo aby nie zaśmiecać forum??
Łukasz
gg 18355758
Z góry dziękuję