PDA

Zobacz pełną wersję : Prośba o pomoc w konkursie na Facebooku



krzysiekz
08-03-2013, 18:57
Witam,
Mam prośbę do wszystkich forumowiczów o pomoc w konkursie na facebooku. A mianowicie potrzebna jest jak największa ilość lajków. Mam nadzieję, że znajdą się osoby o dobrym sercu i bezinteresowne. :) Za każdy lajk będę dozgonnie wdzięczny i serdecznie dziękuję! Okażcie wsparcie. :)

Oto link do zdjęcia: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=572970126066218&set=a.572969986066232.1073741825.123529577676944&type=1&theater

Borat1979
08-03-2013, 19:06
Marne to zdjęcie.

krzysiekz
08-03-2013, 19:59
Tu nie chodzi o to czy marne, czy nie, tylko chodzi o prośbę w postaci pomocy i zlajkowanie zdjęcia.

kux
08-03-2013, 20:04
i będziesz mieć satysfakcję jak tak wygrasz?

morzon
08-03-2013, 20:07
Jak to nie? To konkurs. Marne zdjęcia nie wygrywaja konkursów (a przynajmniej nie powinny).

sailor
09-03-2013, 18:34
To konkurs. Marne zdjęcia nie wygrywaja konkursów (a przynajmniej nie powinny).

no niestety .. marne zdjecia bardzo czesto wygrywaja konkursy dzieki pomocnym uzytkownikom for internetowych :)
wszedzie gdzie liczy sie liczba "lajkow" ciezko o wiarygodny wynik.

pytanie do autora - jaka bedizes zmial satysfakcje wiedzac ze to wyzebrana nagroda?