PDA

Zobacz pełną wersję : Znacie Kryspina?



piotr0984
28-02-2013, 13:18
http://www.youtube.com/watch?v=K3WV5wfMFyk

http://www.youtube.com/watch?v=Jbi2S8BZPws

stock
28-02-2013, 13:30
oczywiście ze znamy - nawet osobiście :)

piotr0984
28-02-2013, 13:40
Gość ma moc ;)

stock
28-02-2013, 13:42
nie moc a twarz z gumy plus cała mase pomysłów. :)

jako Jacek Balcerzak tez jest dobry

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2013/02/s4008n-1.jpg
źródło (http://i48.tinypic.com/s4008n.jpg)

!AGresT
28-02-2013, 13:43
Może być, ze mówi śmieszne rzeczy (przypuszczam, że to satyryk), jednak kiedy widzę tak "niezwykle śmiesznie" ucharakteryzowaną osobę, nie jestem w stanie tego oglądać. Oj, jakie to niezwykle zwiększające śmieszność - dużo dioptrii i krzywe zęby.

No chyba, ze to naturszczyk...

stock
28-02-2013, 13:47
http://www.paranienormalni.com/
to ten w środku :)
Jednych bawi to a innych tamto. Taka konstrukcja tego świata :)

piotr0984
28-02-2013, 13:57
Może być, ze mówi śmieszne rzeczy (przypuszczam, że to satyryk), jednak kiedy widzę tak "niezwykle śmiesznie" ucharakteryzowaną osobę, nie jestem w stanie tego oglądać. Oj, jakie to niezwykle zwiększające śmieszność - dużo dioptrii i krzywe zęby.

No chyba, ze to naturszczyk...

Mnie bawi,może Ty inaczej patrzysz na takie rzeczy ;)

http://www.paranienormalni.com/
to ten w środku :)

Wiem,wiem ;)

jo44
28-02-2013, 15:31
Oj, jakie to niezwykle zwiększające śmieszność - dużo dioptrii i krzywe zęby.
Spokojnie, w którymś tzw kabarecie facet zakłada żółte skarpetki!
To dopiero jest śmieszne! :)

picia78
07-03-2013, 23:27
Spokojnie, w którymś tzw kabarecie facet zakłada żółte skarpetki!
To dopiero jest śmieszne! :)

oj to chyba nie skarpetki tylko kapcie robione na drutach :)

jo44
08-03-2013, 21:19
oj to chyba nie skarpetki tylko kapcie robione na drutach :)
I tu mnie masz! :)
PS Ale to też śmieszne!

freefly
10-03-2013, 13:19
Budowanie "imidżu" kabaretowego jak i programu na głupich minach i naśladowaniu ludzi upośledzonych umysłowo, żeby rozśmieszyć gawiedź, to najgorszy poziom uprawiania kabareciarstwa. Wiocha nad wiochami, dno i metr mułu.
A może to ja jestem nienormalny, skoro mnie Kryspin nie śmieszy.;-)

fafniak
10-03-2013, 13:34
Przez chwilę miałem nadzieję na to że będzie tu element "zamiany ról" i to dziennikarz okaże się "niepełnosprawny" ;) - ale wygląda na to że faktycznie po najmniejszej linii oporu poszli :(

Majek
17-03-2013, 20:46
Po linii najmniejszego oporu, jeśli już...

Znowu się odzywa yntelektualna elyta, co to wymaga od kabaretowego skeczu nie wiadomo jak wysublimowanych doznań... Szkoda mi Was trochę... Że nie potraficie się cieszyć z prostych rzeczy...

Uważam, że ten numer ze skoczkiem jest super. Widać, że chłopaki tam szyją i świetnie się przy tym bawią. I sami mają bekę z tego, co robią... Ten filmik sobie czasem na poprawienie humoru włączam.

fafniak
17-03-2013, 20:54
Po linii najmniejszego oporu, jeśli już...

.
masz rację



Znowu się odzywa yntelektualna elyta, co to wymaga od kabaretowego skeczu nie wiadomo jak wysublimowanych doznań... Szkoda mi Was trochę... Że nie potraficie się cieszyć z prostych rzeczy...

uhmm...

freefly
17-03-2013, 21:09
Znowu się odzywa yntelektualna elyta, co to wymaga od kabaretowego skeczu nie wiadomo jak wysublimowanych doznań... Szkoda mi Was trochę... Że nie potraficie się cieszyć z prostych rzeczy...


Dla mnie prostą rzeczą jest ćwierćinteligencja zdrowych ludzi. I to mnie bawi i lubię z tego pośmiać się.

Majek
17-03-2013, 22:09
Dla mnie prostą rzeczą jest ćwierćinteligencja zdrowych ludzi. I to mnie bawi i lubię z tego pośmiać się.A czy nie uważasz, że właśnie na tym bazuje większość kabaretowych numerów, większość kabaretowych kreacji? Z Kryspinem włącznie? Nie wiem, czy widziałeś pozostałe ich (w sensie Paranienormalnych) youtubowe filmiki z Kryspinem w roli głównej. Chłopaki nabijają się z wideoblogów prowadzonych przez przekonanych o swojej piękności, mądrości i ogólnie, zaj****ci nastolatków. Kryspin-skoczek to taki ewenement w skali całej serii i widać, że to była improwizacja, że się tam wydurniali po prostu, co wg mnie całkiem komicznie wyszło. Z resztą, żeby daleko nie szukać, podobnym pastiszem jest rola Mariolki (wykreowana przez tę samą osobę - Igora Kwiatkowskiego) - pustej blondi, jakich w galeriach handlowych można spotkać całkiem spore ilości...

Panowie, generalnie odrobiny dystansu do życia zalecam... ;-)