jchyra
26-02-2013, 23:38
W imieniu własnym (projekt graficzny) i autorów (fotografia i tekst) zapraszam nikonową brać do Złotych Tarasów w piątek na 17:00. Warto bo książka jest mocno... szpanerska, bibliofilska. Złapać wydawcę z tak szlachetnie wyrobionym gustem i to w temacie przyrodniczym - wielkie szczęście.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/553172_589302827764421_2090036566_n.jpg)
okładka
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/285621_357509137697208_1623060493_n.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/553172_589302827764421_2090036566_n.jpg)
okładka
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/285621_357509137697208_1623060493_n.jpg)