a_iverson
25-02-2013, 22:02
Witam forumowiczów.
Mam gorącą prośbę, lokalny operator telefonii komórkowej urządził konkurs na najlepsze zdjęcie.
Wstawiłem fotkę córki z wakacji i proszę Was o klikanie Lubię to!. Trzeba znaleźć zdjęcie mojej córy i kliknąć
"synest gotd om"
Poniżej link i fotka Kamilki
https://www.facebook.com/Callme?sk=app_145638968930703&app_data=75156
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img145.imageshack.us/img145/4962/dsc5629p.jpg)
Z góry dziękuję za pomoc.
Mam gorącą prośbę, lokalny operator telefonii komórkowej urządził konkurs na najlepsze zdjęcie.
Wstawiłem fotkę córki z wakacji i proszę Was o klikanie Lubię to!. Trzeba znaleźć zdjęcie mojej córy i kliknąć
"synest gotd om"
Poniżej link i fotka Kamilki
https://www.facebook.com/Callme?sk=app_145638968930703&app_data=75156
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img145.imageshack.us/img145/4962/dsc5629p.jpg)
Z góry dziękuję za pomoc.