Zobacz pełną wersję : konto canon -board
Witam czy ktoś posiada konto na forum canon-board przez przynajmniej 6 miesięcy i ma conajmniej 60 postów gdyż chciałbym zamieścić ogłoszenie w dziale giełda -zamienię ?
Oczywiście wszystkie dane kontaktowe będą umieszczone moje z informacją o ogłoszeniu grzecznościowym.
ThomasVoland
25-02-2013, 07:06
chciałbym zamieścić ogłoszenie w dziale giełda -zamienię ?
Oczywiście wszystkie dane kontaktowe będą umieszczone moje z informacją o ogłoszeniu grzecznościowym.
4. Nie zezwalamy na zamieszczanie ogłoszeń "grzecznościowych/koleżeńskich" wystawionych w czyimś imieniu.
7. Stanowczo ZABRONIONE jest wystawianie ofert "grzecznościowych" (głównie w celu ominięcia panujących na tym podforum zasad) - ogłoszenia można wystawiać tylko osobiście i w swoim imieniu..
Toś trafił, nasz obecny admin/właściciel jest też adminem/właścicielem C-B. :mrgreen:
Po prostu wejście smoka. ;)
[…] wejście smoka. ;)
Do potoka. :D
Hahahaha :mrgreen:
To jeden z lepszych tematów na forum :mrgreen:
fotograf58
25-02-2013, 23:10
Bo się zieloni w nim bawią :)
hahaha
no i jeden fioletowy ;P
ja mam.. nawet modem tam jestem.. tyle że zgodnie z regulaminem który chcesz właśnie obejść ;) zabronione jest wystawianie ogłoszeń za kogoś.. ;)
... jak kulą w płot... :lol:
fotograf58
26-02-2013, 00:17
wiesz co się szpiegom robi ....... wymienia się na tym moście http://pl.wikipedia.org/wiki/Most_Glienicke :)
rychu_cmg
26-02-2013, 00:24
w6QN3EHSjVs
wiesz co się szpiegom robi .......
Żaden szpieg, a jawnie działający funkcjusz -- spójrz na stopkę kolegi. :D
Żaden szpieg, a jawnie działający funkcjusz -- spójrz na stopkę kolegi. :D
Czekaj, czekaj, on przecież może być podwójnym agentem! W stopce czerwony napis, a w sercu (o zgrozo) pomarańczowy. ;)
fotograf58
26-02-2013, 00:32
Żaden szpieg, a jawnie działający funkcjusz -- spójrz na stopkę kolegi. :D
chyba funkcjusz bez przykrywki ;) :)
Na tym forum wielokrotnie pojawiały się ogłoszenia grzecznościowe i nie było z tym problemu ....
No tak, przecież to Polska, tu regulaminy są po to żeby je łamać....
fotograf58
26-02-2013, 14:17
Zieloni czuwają :)
Czekaj, czekaj, on przecież może być podwójnym agentem! W stopce czerwony napis, a w sercu (o zgrozo) pomarańczowy. ;)
kurcze, muszę jutro w lustrze sprawdzić po której jestem stronie ;)
bo w sumie jak jest nad obydwoma forami jeden FOMAG to sam nie wiem :)
pomarańczowy powiadasz... hmm..
nikona ma córka różowego..
a kamerę sony mam..
buuu.. teraz spać nie będę mógł.. kim jesem, dokąd zdążam..
ROTFL...
Boryszuk
27-02-2013, 18:14
Na tym forum wielokrotnie pojawiały się ogłoszenia grzecznościowe i nie było z tym problemu ....
Od dawna jest z tym problem.
enthropia
27-02-2013, 19:05
nawet modem tam jestem..
Naprawdę nie masz się czym chwalić.
Naprawdę nie masz się czym chwalić.
ale wniosłeś twórczą uwagę..
Na tym forum wielokrotnie pojawiały się ogłoszenia grzecznościowe i nie było z tym problemu ....
Jawnie na pewno nie. No chyba że ktoś nas bezczelnie oszukiwał.
rychu_cmg
02-03-2013, 02:21
Jawnie na pewno nie. No chyba że ktoś nas bezczelnie oszukiwał.
Były, nawet kilka ogłoszeń było jednocześnie tu i na Allegro.
Oficjalnie na pewno nie. Wszystkich ogłoszeń z allegro też nie jesteśmy w stanie wyłapać. Często ktoś raportuje nam ogłoszenia na allegro. Wtedy odpowiednio reagujemy. Nie wspomnę już ogłoszeniach które są odrzucane z giełdy. Tak na oko ponad 50% ogłoszeń idzie w kosmos.
Założenia giełdy było między innymi wymiana sprzętu w użytkownikami i moim skromnym zdaniem dbanie o to jest w interesie wszystkich użytkowników. Tu nie chodzi o nasze "widzi mi się". Dlatego w takich sytuacjach jakie opisałeś oczekujemy na raporty
Najgorsi są ci, którzy w każdym ogłoszeniu węszą oszustwo, a sami bez krępacji wystawiają równolegle ogłoszenie na allegro i tu, na forum. Czyż nie tak, kolego enthropia?
enthropia
03-03-2013, 19:01
ale wniosłeś twórczą uwagę..
Bystry jesteś, nie ma co. Szkoda, że nie możesz mnie zbanować, prawda?
Najgorsi są ci, którzy w każdym ogłoszeniu węszą oszustwo, a sami bez krępacji wystawiają równolegle ogłoszenie na allegro i tu, na forum. Czyż nie tak, kolego enthropia?
Znam gorszych...
Nie wiem, nie węszę oszustw, mam inne rzeczy na głowie. Węszenie i sączenie jadu zostawiam tobie, dobry w tym jesteś.
Raz, omyłkowo wystawiłem równolegle ogłoszenie tu i na alle, za co zostałem ukarany i z czego się wytłumaczyłem przed odpowiednią osobą. Przed tobą na pewno nie będę się tłumaczył.
I standardowo - nie jestem twoim kolegą.
Dobra, myślę, że już nie ma o czym dyskutować, a zaczynacie się kopać… Jeśli Jarek (@fomag) będzie chciał, to się odezwie.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.