PDA

Zobacz pełną wersję : konto canon -board



Greg81
25-02-2013, 02:01
Witam czy ktoś posiada konto na forum canon-board przez przynajmniej 6 miesięcy i ma conajmniej 60 postów gdyż chciałbym zamieścić ogłoszenie w dziale giełda -zamienię ?
Oczywiście wszystkie dane kontaktowe będą umieszczone moje z informacją o ogłoszeniu grzecznościowym.

ThomasVoland
25-02-2013, 07:06
chciałbym zamieścić ogłoszenie w dziale giełda -zamienię ?
Oczywiście wszystkie dane kontaktowe będą umieszczone moje z informacją o ogłoszeniu grzecznościowym.


4. Nie zezwalamy na zamieszczanie ogłoszeń "grzecznościowych/koleżeńskich" wystawionych w czyimś imieniu.

7. Stanowczo ZABRONIONE jest wystawianie ofert "grzecznościowych" (głównie w celu ominięcia panujących na tym podforum zasad) - ogłoszenia można wystawiać tylko osobiście i w swoim imieniu..

ekonet
25-02-2013, 09:08
Toś trafił, nasz obecny admin/właściciel jest też adminem/właścicielem C-B. :mrgreen:
Po prostu wejście smoka. ;)

swider
25-02-2013, 22:39
[…] wejście smoka. ;)
Do potoka. :D

sea21
25-02-2013, 23:04
Hahahaha :mrgreen:
To jeden z lepszych tematów na forum :mrgreen:

fotograf58
25-02-2013, 23:10
Bo się zieloni w nim bawią :)

grzehuu
25-02-2013, 23:24
hahaha

no i jeden fioletowy ;P

arturs
26-02-2013, 00:11
ja mam.. nawet modem tam jestem.. tyle że zgodnie z regulaminem który chcesz właśnie obejść ;) zabronione jest wystawianie ogłoszeń za kogoś.. ;)

prz3mo
26-02-2013, 00:17
... jak kulą w płot... :lol:

fotograf58
26-02-2013, 00:17
wiesz co się szpiegom robi ....... wymienia się na tym moście http://pl.wikipedia.org/wiki/Most_Glienicke :)

rychu_cmg
26-02-2013, 00:24
w6QN3EHSjVs

swider
26-02-2013, 00:25
wiesz co się szpiegom robi .......
Żaden szpieg, a jawnie działający funkcjusz -- spójrz na stopkę kolegi. :D

kazwita
26-02-2013, 00:29
Żaden szpieg, a jawnie działający funkcjusz -- spójrz na stopkę kolegi. :D

Czekaj, czekaj, on przecież może być podwójnym agentem! W stopce czerwony napis, a w sercu (o zgrozo) pomarańczowy. ;)

fotograf58
26-02-2013, 00:32
Żaden szpieg, a jawnie działający funkcjusz -- spójrz na stopkę kolegi. :D

chyba funkcjusz bez przykrywki ;) :)

Greg81
26-02-2013, 13:41
Na tym forum wielokrotnie pojawiały się ogłoszenia grzecznościowe i nie było z tym problemu ....

strebor
26-02-2013, 13:55
No tak, przecież to Polska, tu regulaminy są po to żeby je łamać....

fotograf58
26-02-2013, 14:17
Zieloni czuwają :)

arturs
26-02-2013, 23:55
Czekaj, czekaj, on przecież może być podwójnym agentem! W stopce czerwony napis, a w sercu (o zgrozo) pomarańczowy. ;)

kurcze, muszę jutro w lustrze sprawdzić po której jestem stronie ;)
bo w sumie jak jest nad obydwoma forami jeden FOMAG to sam nie wiem :)
pomarańczowy powiadasz... hmm..
nikona ma córka różowego..
a kamerę sony mam..
buuu.. teraz spać nie będę mógł.. kim jesem, dokąd zdążam..

ROTFL...

Boryszuk
27-02-2013, 18:14
Na tym forum wielokrotnie pojawiały się ogłoszenia grzecznościowe i nie było z tym problemu ....

Od dawna jest z tym problem.

enthropia
27-02-2013, 19:05
nawet modem tam jestem..
Naprawdę nie masz się czym chwalić.

arturs
02-03-2013, 01:14
Naprawdę nie masz się czym chwalić.

ale wniosłeś twórczą uwagę..

sea21
02-03-2013, 01:20
Na tym forum wielokrotnie pojawiały się ogłoszenia grzecznościowe i nie było z tym problemu ....
Jawnie na pewno nie. No chyba że ktoś nas bezczelnie oszukiwał.

rychu_cmg
02-03-2013, 02:21
Jawnie na pewno nie. No chyba że ktoś nas bezczelnie oszukiwał.
Były, nawet kilka ogłoszeń było jednocześnie tu i na Allegro.

sea21
02-03-2013, 02:51
Oficjalnie na pewno nie. Wszystkich ogłoszeń z allegro też nie jesteśmy w stanie wyłapać. Często ktoś raportuje nam ogłoszenia na allegro. Wtedy odpowiednio reagujemy. Nie wspomnę już ogłoszeniach które są odrzucane z giełdy. Tak na oko ponad 50% ogłoszeń idzie w kosmos.

Założenia giełdy było między innymi wymiana sprzętu w użytkownikami i moim skromnym zdaniem dbanie o to jest w interesie wszystkich użytkowników. Tu nie chodzi o nasze "widzi mi się". Dlatego w takich sytuacjach jakie opisałeś oczekujemy na raporty

gusi
02-03-2013, 10:11
Najgorsi są ci, którzy w każdym ogłoszeniu węszą oszustwo, a sami bez krępacji wystawiają równolegle ogłoszenie na allegro i tu, na forum. Czyż nie tak, kolego enthropia?

enthropia
03-03-2013, 19:01
ale wniosłeś twórczą uwagę..

Bystry jesteś, nie ma co. Szkoda, że nie możesz mnie zbanować, prawda?


Najgorsi są ci, którzy w każdym ogłoszeniu węszą oszustwo, a sami bez krępacji wystawiają równolegle ogłoszenie na allegro i tu, na forum. Czyż nie tak, kolego enthropia?

Znam gorszych...
Nie wiem, nie węszę oszustw, mam inne rzeczy na głowie. Węszenie i sączenie jadu zostawiam tobie, dobry w tym jesteś.
Raz, omyłkowo wystawiłem równolegle ogłoszenie tu i na alle, za co zostałem ukarany i z czego się wytłumaczyłem przed odpowiednią osobą. Przed tobą na pewno nie będę się tłumaczył.
I standardowo - nie jestem twoim kolegą.

swider
03-03-2013, 19:15
Dobra, myślę, że już nie ma o czym dyskutować, a zaczynacie się kopać… Jeśli Jarek (@fomag) będzie chciał, to się odezwie.