PDA

Zobacz pełną wersję : Pierwsze efekty dostępu do softu nikona ;)



puciek
24-02-2013, 12:02
Jak widać ludziska już się nim bawią:

http://allegro.pl/nikon-d80-tylko-800-zdjec-zrobionych-i3037329011.html

pgaik
24-02-2013, 12:15
Hmmm, cóż, jeśli to za sprawą przecieku to ... smutne :/

puciek
24-02-2013, 12:19
Moim zdaniem tak. Od body odkleja się guma spod kciuka więc ma przebieg od 10 do 20k, a nie 800 sztuk. Nie wierzę, że ta guma odkleiła i wyciągnęła się ze starości.

kux
24-02-2013, 12:22
Hmmm, cóż, jeśli to za sprawą przecieku to ... smutne :/


a na co liczyłeś pawełku :)

jak dla mnie genialny chwyt marketingowy nikona i tyle

ceny na rynku wtórnym zapewne spadną, ale będzie tez loteria

pgaik
24-02-2013, 12:25
a na co liczyłeś pawełku :)

jak dla mnie genialny chwyt marketingowy nikona i tyle

ceny na rynku wtórnym zapewne spadną, ale będzie tez loteria

Dużo timelapsiów powstanie ;)

irek6311
24-02-2013, 12:40
puciek ale nikt tam nie licytuje więc widać mało kto wierzy w taki przebieg ;)

freefly
24-02-2013, 13:09
Osobiście znam kilka osób, które posiadają lustrzanki od kilkunastu lat i zrobiły nimi nie więcej niż 1000 zdjęć. Odkąd mają dobre telefony, aparaty nie były wyjmowane z szafy od kilka lat.
Moja córka ma od trzech lat na kompakta, którym zrobiła ze 400 fotek.

barracuda
24-02-2013, 13:41
puciek ale nikt tam nie licytuje więc widać mało kto wierzy w taki przebieg ;)

Sam bym nie licytował widząc taki stan aparatu, pomijam już przebieg. Dla mnie mógłby być prosto ze sklepu, ale z takimi uszkodzeniami nie wziąłbym go.
A z tym oprogramowaniem to o co chodzi? Nie mówcie, że jest już ogólnodostępny sposób na zmianę stanu licznika...?

puciek
24-02-2013, 13:44
Nie mówcie, że jest już ogólnodostępny sposób na zmianę stanu licznika...?
Nie mówimy ale tak niestety już jest. Każdy posiadać softu może zmienić licznik w body.

barracuda
24-02-2013, 13:47
Nie mówimy ale tak niestety już jest. Każdy posiadać softu może zmienić licznik w body.

A można jakoś sprawdzić jeszcze potem jaki jest faktyczny stan, np. w serwisie?

Mamrot
24-02-2013, 13:49
O co chodzi z tym softem?
Bo tak patrzę i trochę mnie dziwią D3x poniżej 2000 klapnięć.

puciek
24-02-2013, 13:53
Nie sądzę, aby serwis doszedł jaki jest faktyczny przebieg migawki. A o sofcie poczytacie tu: http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=224343