Zobacz pełną wersję : Pierwsze efekty dostępu do softu nikona ;)
Jak widać ludziska już się nim bawią:
http://allegro.pl/nikon-d80-tylko-800-zdjec-zrobionych-i3037329011.html
Hmmm, cóż, jeśli to za sprawą przecieku to ... smutne :/
Moim zdaniem tak. Od body odkleja się guma spod kciuka więc ma przebieg od 10 do 20k, a nie 800 sztuk. Nie wierzę, że ta guma odkleiła i wyciągnęła się ze starości.
Hmmm, cóż, jeśli to za sprawą przecieku to ... smutne :/
a na co liczyłeś pawełku :)
jak dla mnie genialny chwyt marketingowy nikona i tyle
ceny na rynku wtórnym zapewne spadną, ale będzie tez loteria
a na co liczyłeś pawełku :)
jak dla mnie genialny chwyt marketingowy nikona i tyle
ceny na rynku wtórnym zapewne spadną, ale będzie tez loteria
Dużo timelapsiów powstanie ;)
irek6311
24-02-2013, 12:40
puciek ale nikt tam nie licytuje więc widać mało kto wierzy w taki przebieg ;)
Osobiście znam kilka osób, które posiadają lustrzanki od kilkunastu lat i zrobiły nimi nie więcej niż 1000 zdjęć. Odkąd mają dobre telefony, aparaty nie były wyjmowane z szafy od kilka lat.
Moja córka ma od trzech lat na kompakta, którym zrobiła ze 400 fotek.
barracuda
24-02-2013, 13:41
puciek ale nikt tam nie licytuje więc widać mało kto wierzy w taki przebieg ;)
Sam bym nie licytował widząc taki stan aparatu, pomijam już przebieg. Dla mnie mógłby być prosto ze sklepu, ale z takimi uszkodzeniami nie wziąłbym go.
A z tym oprogramowaniem to o co chodzi? Nie mówcie, że jest już ogólnodostępny sposób na zmianę stanu licznika...?
Nie mówcie, że jest już ogólnodostępny sposób na zmianę stanu licznika...?
Nie mówimy ale tak niestety już jest. Każdy posiadać softu może zmienić licznik w body.
barracuda
24-02-2013, 13:47
Nie mówimy ale tak niestety już jest. Każdy posiadać softu może zmienić licznik w body.
A można jakoś sprawdzić jeszcze potem jaki jest faktyczny stan, np. w serwisie?
O co chodzi z tym softem?
Bo tak patrzę i trochę mnie dziwią D3x poniżej 2000 klapnięć.
Nie sądzę, aby serwis doszedł jaki jest faktyczny przebieg migawki. A o sofcie poczytacie tu: http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=224343
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.