PDA

Zobacz pełną wersję : ma ktos streama do gali bokserskiej?



kzkzg
23-02-2013, 22:46
jw. bardzo prosze.

FHR
23-02-2013, 22:50
http://www.meczyki.pl/transmisja-na-zywo,18483,polsat_boxing_night_andrzej_golota_prze myslaw_saleta_,1.html

Budziko
24-02-2013, 00:12
Tez wam tak to sie tnie?

asus+tapatalk

kowalmen
24-02-2013, 00:21
http://sportlivelink.blogspot.co.uk/2013/01/23022013-fightcard-polsat-boxing-night.html

prz3mo
24-02-2013, 00:21
http://dvbsport.net/

piwko2
24-02-2013, 00:22
Na razie oglądam na:
http://i-stream.home.pl/s/index15.php
i chodzi w miarę płynnie.
Zobaczymy jak będzie z zacinaniem jak walka się zacznie.

Onsajt
24-02-2013, 00:33
Mi póki co chodzi to:
http://www.tsv-1860.pl/tv/otv.php

Desperados
24-02-2013, 00:43
http://www.wynikilive.pl/tv/boks,k11.php Działa tak sobie :D

NBA
24-02-2013, 01:04
http://meczelive.com/dyscypliny/boks/golota-saleta,transmisja732/

6868
24-02-2013, 01:09
no i wygral lepszy

Onsajt
24-02-2013, 01:11
Jest tylko jeden mistrz-Adam Małysz!

prz3mo
24-02-2013, 01:12
Nie znam się na boksie, ale moim zdaniem naprawdę dobra walka. Obaj naprawdę dawali radę jak na ich wiek.

Amadeusz
24-02-2013, 01:22
Gołota to jednak jest wygadany :)

grand75
24-02-2013, 01:28
zerwało mi transmisję pod koniec 5 rundy i już się nie połączyłem, szlag by to :)

Onsajt
24-02-2013, 01:57
.

Onsajt
24-02-2013, 01:57
zerwało mi transmisję pod koniec 5 rundy i już się nie połączyłem, szlag by to :)

Wrzuć to na fejsa bo to ciekawe.

sokolnik
24-02-2013, 02:05
zerwało mi transmisję pod koniec 5 rundy i już się nie połączyłem, szlag by to :)

mi podobnie. Ale szybko się połączyłem i wróciłem na wręczanie pucharów i wywiady.

grand75
24-02-2013, 02:18
Wrzuć to na fejsa bo to ciekawe.

Już można się śmiać, czy błyśniesz czymś jeszcze?


mi podobnie. Ale szybko się połączyłem i wróciłem na wręczanie pucharów i wywiady.

I jak? Panowie powiedzieli coś ciekawego?

sokolnik
24-02-2013, 02:25
mi się wydaje że Gołota się lekko potknął przy nokaucie. Widać to na powtórkach na YT. Cios oczywiście był. Gdyby się nie potknął lewą nogę (źle stanął?) to może by aż tak mocno nie upadł. Poza tym, na 5 sek przed nokautem uderzył Gołotę w tył głowy (sędzia zareagował), potem cios Salety też nie był czysty do końca (lekko w tył głowy) Gołota się potknął, Saleta go ściągnął rękami, rzucił przez bok i ANDREW załatwiony.

grand75
24-02-2013, 02:45
mi się wydaję że Gołota się lekko potknął przy nokaucie. Widać to na powtórkach na YT. Cios oczywiście był. Gdyby się nie potknął lewą nogę (źle stanął?) to może by aż tak mocno nie upadł. Po za tym, na 5 sek przed nokautem uderzył Gołotę w tył głowy (sędzia zareagował), potem cios Salety też nie był czysty do końca (lekko w tył głowy) Gołota się potknął, Saleta go ściągnął rękami, rzucił przez bok i ANDREW załatwiony.

Są już filmiki z walki na youtube (http://www.youtube.com/watch?v=1tjaAkLEjUo). Obejrzałem i dziwnie ten nokaut wyglądał. Podzielam to, co piszesz. Mam wrażenie, że dwa strzały w tył głowy go zamroczyły, bo ten cios, który go posłał na liny, wyglądał jak pchnięcie. Znawcą nie jestem, ale czy sędzia nie powinien dać Gołocie więcej czasu na dojście do siebie po tych strzałach w potylicę? Rozczarowujące zakończenie, bo sama walka do czasu zerwania transmisji, czyli do 5 rundy mi się podobała.

sokolnik
24-02-2013, 02:54
Są już filmiki z walki na youtube (http://www.youtube.com/watch?v=1tjaAkLEjUo). Obejrzałem i dziwnie ten nokaut wyglądał. Podzielam to, co piszesz. Mam wrażenie, że dwa strzały w tył głowy go zamroczyły, bo ten cios, który go posłał na liny, wyglądał jak pchnięcie. Znawcą nie jestem, ale czy sędzia nie powinien dać Gołocie więcej czasu na dojście do siebie po tych strzałach w potylicę? Rozczarowujące zakończenie, bo sama walka do czasu zerwania transmisji, czyli do 5 rundy mi się podobała.

noo właśnie. Walka była dobra. Zacięta. Ja byłem pod wrażeniem. Sędzia lekko przegiął. Saleta też.

krzysiekpoli
24-02-2013, 10:13
Dwóch gości prawie dobijających do 50. Jeden bez nerki, drugi bez mózgu . Pierwszy nigdy nie był dobrym bokserem, drugi w ostatnich 12 latach przegrał wszystko co mógł przegrać - teraz próbują oszukać widza, że to ich walka o godne pożegnanie z karierą, a tak naprawdę jest to żałosne widowisko, które ma na celu wydoić z nas kasę... Założę się, że to nie były ich ostatnie pojedynki. Czy będą w tym kraju w końcu walki na poziomie. Bo albo walczy Pudzian z Najmanem w MMA, albo jak wczoraj stare dziadki, lub też dla wydojenia jeszcze większej kasy organizuje się walki z braćmi Kliczko, gdzie Polacy nie mają najmniejszych szans...

RobertMiernik
24-02-2013, 12:17
Czego oczekiwać, na prawdziwy boks pieniędzy nie ma, więc mimo, że mamy świetnych szkoleniowców (pozdrowienia panie Marianie) nic z tego nie będzie jeśli talentów nie będzie gdzie i za co trenować.

Walka nie była zła (tzn zła jak na przewidywania, bo w kategorii 'boks' to już ciut gorzej) panowie stali w ringu dużo dłużej niż się spodziewałem. Sędzia wcale nie musiał dawać Gołocie więcej czasu, chociaż rzeczywiście ciosy Salety nie były 'całkiem czyste'...

Krzysiek w wielu sportach nie mamy wielkich szans czy to oznacza, że mamy się z nich wycofać? Owszem 40 zł to ciut dużo, szczególnie po odwołania walki tych dwóch pierwszych oszołomów, bo ta mogłaby być zabawna przynajmniej, ale cóż za coś trzeba żyć, przypuszczam że duża część kasy poszła nie na samych zainteresowanych, w końcu boks to jeden z lepszych biznesów...

A co do Kliczków, cokolwiek by o nich nie mówić walka z nimi to zaszczyt, wynik znany był od początku (zresztą pokaż kogoś kto w takim pojedynku ma szanse większe niż 30%...) ale wejście do ringu z tak utytułowanym zawodnikiem to dla oponenta spora nobilitacja. Sam bym zapłacił za rundę z Wladimirem, a zaraz potem za gregoriankę w intencji, żeby mnie nie dogonił w ringu przez tą rundę ;)

Podsumowując walka jak na (moje) oczekiwania zadziwiająco OK

sokolnik
24-02-2013, 14:12
SOSNOWSKI wczoraj pokazał się z pięknej strony :) szczególnie piękny był lot poza ring :)

http://sport.wp.pl/kat,1878,title,Szybka-porazka-Sosnowskiego-w-Londynie,wid,15359973,wiadomosc.html

robin102
26-02-2013, 12:10
Kurna oglądałem wczoraj u Tomasza Lisa wywiad z Gołotą. Normalnie wrak człowieka. Coś mocno pochorowany jest. Dobrze, że sympatię ma wśród kibiców. Kawał historii polskiego boksu.