PDA

Zobacz pełną wersję : Lowepro Compu Trekker Plus



Zoidberg
06-07-2005, 13:18
Witam,
Idąc za głosem tych co twierdzą, że lepiej mieć więcej miejsca niż mniej nabyłem to cuś. I teraz sam nie wiem :( Toż to krowa, która po założeniu na plecy wyglada jakbym szafę Komandora na plecach nosił :( Solidny jest, wykonanie super, tylko te wymiary. Jakie znacie małe plecaczki godne polecenia? (i nie drogie - na tą lodówkę wywaliłem 550PLN).
Pozdrawiam

michał
06-07-2005, 17:17
witam,
a byłbyś może tak miły, zapakował plecak sprzętem i zrobił kilka zdjęć jak to w środku wygląda?

rozglądam się właśnie za plecakiem na sprzęt foto oraz notebook'a i przyznaje, że Compu Trekker Plus wpadł mi w oko.

dzięki

mpriest
06-07-2005, 23:55
Było!

http://www.pimago.pl/zdjecia/plecak/

Po lewej Compu po Prawej Mini AV II
Mialem oba, polecam drugi, jest malenki i pakowany jak
ten pierwszy.

Zoidberg
07-07-2005, 00:09
witam,
a byłbyś może tak miły, zapakował plecak sprzętem i zrobił kilka zdjęć jak to w środku wygląda?

rozglądam się właśnie za plecakiem na sprzęt foto oraz notebook'a i przyznaje, że Compu Trekker Plus wpadł mi w oko.

dzięki

OK. Tylko w sobotę - teraz jestem w delegacji poza domem. Zrobię fotkę na sobie byście widzieli jak leży na plecach. Powiem jedno - ZA GŁĘBOKI !!! Obiektyw 50 mm leży jak w studni. Nie mam na razie większego obiektywu więc to zapakowanie będzie symboliczne. Ciężki już nawet bez załadowania. Strasznie odstaje od pleców - wygląda się w nim nieco śmiesznie. Ogólnie trochę żałuję, że go kupiłem, niestety odciąłem metki i nawet nie będę próbował zwrócić, ale gdybym mógł to pewno bym to zrobił i kupił coś mniejszego. Dobry dla kogoś kto ma lub planuje naprawdę dużo sprzętu.
Pozdrawiam

tola
07-07-2005, 15:32
Mam Lowepro Micro Trekker 100. Cały sprzęt się nie mieści, ale zawsze można coś wybrać. Rozmiary pozwalają na stosunkowo wygodne noszenie w czasie wycieczek rowerowych.
Jeśli chcesz przejechać się do Katowic to zapraszam na oględziny.

deep
07-07-2005, 16:08
Ja też mam micro trekkera 100 i kolega nie mógł uwierzyć co mam w środku :) :
D70 +kit+osłona założona do przodu (bo nie chce mi się jej przekładać za każdym razem jak wyciągam aparat z plecaka), do tego 75-300 suwany a on mały nie jest, Micro 60 2.8, SB-800, osłona do tele w oddzielnej przegrodzie (zamiast niej mogę wsadzić np 50 1.8), ładowarka do R6, Ladowarka do D70, Databank DIGIMATE II PLUS, parę kabli, czytnik, dwie karty, latarka, stojak do SB-800, zapas R6 i do D70, Filterek close-up, pilot, kapsle do obiektywów, i jeszcze jest trochę miejsca :)
Jak będzie ciasno to mogę doczepić z boku dodatkowy pokrowiec na lampę albo obiektyw.

szmek
07-07-2005, 22:18
Deep jak możesz to zrób jakąś fotke tak zapakowanego plecaka bo ja też mam micro 100 i chciałem sprzdawać bo się nie mieszcze a sprzętu mam mniej niż Ty.
Pozdrowionka

deep
07-07-2005, 22:29
Aparatem w telefonie :?: :)
Jak będę się widział z kimś kto ma aparat to pstryknę fotkę (plecak mam praktycznie zawsze ze sobą, kolega się śmieje że noszę aparat tlenowy:mrgreen: ), albo może wcześniej się spotkamy na jakimś zlocie lub warsztatach.

Zoidberg
09-07-2005, 21:43
a byłbyś może tak miły, zapakował plecak sprzętem i zrobił kilka zdjęć jak to w środku wygląda?

rozglądam się właśnie za plecakiem na sprzęt foto oraz notebook'a i przyznaje, że Compu Trekker Plus wpadł mi w oko.

Jak chcesz to podeślij swój mail - wyślę Ci zdjęcia na priva. (bo nie wiem jak je umieścić tutaj). Jak Ci się spodoba to mogę Ci sprzedać swój - dla mnie za duży.
Pozdrawiam