lukpiecz
20-02-2013, 18:46
Hej,
chciałem się Was podpytać o to czy używacie kalendarzy online?
Chodzi mi o to, że jest grupka osób która miałaby dostęp do takiego kalendarza i tam wpisywaliby się na poszczególne rzeczy do wykonania. Problem w tym, że jest zawsze kilka rzeczy do zrobienia jednego dnia i o jednej godzinie a kilku "wydarzeń" w kalendarzu googla np nie można wpisać.
Druga opcja jest taka, żeby umieścić plik wordowski dostępny do edycji on-line... jest to możliwe? (mam na myśli, że ktoś się loguje i wtedy może edytować plik)
z góry dzięki za pomoc :)
chciałem się Was podpytać o to czy używacie kalendarzy online?
Chodzi mi o to, że jest grupka osób która miałaby dostęp do takiego kalendarza i tam wpisywaliby się na poszczególne rzeczy do wykonania. Problem w tym, że jest zawsze kilka rzeczy do zrobienia jednego dnia i o jednej godzinie a kilku "wydarzeń" w kalendarzu googla np nie można wpisać.
Druga opcja jest taka, żeby umieścić plik wordowski dostępny do edycji on-line... jest to możliwe? (mam na myśli, że ktoś się loguje i wtedy może edytować plik)
z góry dzięki za pomoc :)