Zobacz pełną wersję : Kpina na Allegro z licytujących.
Aukcje się kończą, wygrywasz, aby się zaraz dowiedzieć, że są automatycznie przedłużane o 24h.
Kpina z licytujących i użytkowników. Jak zwykle panuje tam, burdel i nikt nad tym nie panuje.
Poczytaj: http://www.spidersweb.pl/2013/02/allegro-znowu-padlo-ofiara-ataku-ddos-czy-juz-jakas-weekendowa-tradycja.html
Dziś dalej trwa burdel, wygrałem aukcję, a żeby później zobaczyć, że aukcje kończy się po 24h. Nie ma problemu jak to jest przez opcję Kup teraz, ale jak licytujesz to możesz się wq... Nie siedział bym dziś jak idiota o 13h przed kompem a nawet bym nie brał udziału w licytacji.
Allegro nie raz już mi napsuło tyle krwi przez ich niekompetencję, że naprawdę chciałbym aby powstała dobra konkurencja dla nich. bo monopol jest tylko jeden dobry, ten spirytusowy :-). Innego dobrego monopolu nie znam.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.