PDA

Zobacz pełną wersję : Jak zrobiono to zdjęcie?



emilcabaj86
18-02-2013, 13:18
Czy ktoś może mi powiedzieć jaką techniką zrobiono to zdjęcie?
http://www.americanphotomag.com/photo-gallery/2012/05/angelica-glass-best-wedding-photographers-2012?page=4
Czy photoshop?

pgaik
18-02-2013, 13:25
Przez szybę?

Flores
18-02-2013, 13:37
Przez szybę?

Ha ha. Dokładniej przez obrazek.

sea21
18-02-2013, 13:41
Prędzej w szybie odbijał się jakiś obrazek/plakat/bilbord.

Łukasz F.
18-02-2013, 16:51
Technika ta nazywana jest glassreflex i jest często stosowana w fotografii ślubnej.

pgaik
18-02-2013, 20:32
Technika ta nazywana jest glassreflex i jest często stosowana w fotografii ślubnej.

Ostatnio do zgrzy... Wróć... do bólu ;)

GonzoG
18-02-2013, 21:59
Przez szybę?


Ha ha. Dokładniej przez obrazek.


Prędzej w szybie odbijał się jakiś obrazek/plakat/bilbord.

Ile osób, tyle strzałów - jestem ciekaw, kto trafił...

Dla mnie to wygląda na montaż:
1) to BW, to zdjęcie w białej ramce, ma czerwono-bordowej tapecie ze wzorkiem - może za szybą - jest we fragmencie ostre
2) PM - wygląda jak odbicie, też jest ostra - zdecydowanie inna odległość niż zdjęcia.
3) w ciemnych fragmentach zdjęcia BW PM też jest ciemniejsza - czyli nie jak przy odbiciach, a przy nakładaniu warstw lub dwóch odbić, ale temu zaprzecza 1) razem z 2).

Ale to tylko takie moje spostrzeżenia...