Zobacz pełną wersję : Jak zrobiono to zdjęcie?
emilcabaj86
18-02-2013, 13:18
Czy ktoś może mi powiedzieć jaką techniką zrobiono to zdjęcie?
http://www.americanphotomag.com/photo-gallery/2012/05/angelica-glass-best-wedding-photographers-2012?page=4
Czy photoshop?
Przez szybę?
Ha ha. Dokładniej przez obrazek.
Prędzej w szybie odbijał się jakiś obrazek/plakat/bilbord.
Łukasz F.
18-02-2013, 16:51
Technika ta nazywana jest glassreflex i jest często stosowana w fotografii ślubnej.
Technika ta nazywana jest glassreflex i jest często stosowana w fotografii ślubnej.
Ostatnio do zgrzy... Wróć... do bólu ;)
Przez szybę?
Ha ha. Dokładniej przez obrazek.
Prędzej w szybie odbijał się jakiś obrazek/plakat/bilbord.
Ile osób, tyle strzałów - jestem ciekaw, kto trafił...
Dla mnie to wygląda na montaż:
1) to BW, to zdjęcie w białej ramce, ma czerwono-bordowej tapecie ze wzorkiem - może za szybą - jest we fragmencie ostre
2) PM - wygląda jak odbicie, też jest ostra - zdecydowanie inna odległość niż zdjęcia.
3) w ciemnych fragmentach zdjęcia BW PM też jest ciemniejsza - czyli nie jak przy odbiciach, a przy nakładaniu warstw lub dwóch odbić, ale temu zaprzecza 1) razem z 2).
Ale to tylko takie moje spostrzeżenia...
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.