PDA

Zobacz pełną wersję : Wszystko skończone. Ale co dalej?



m.luszczak
17-02-2013, 17:34
Witam. Stworzyłem niedawno fotoreportaż na temat pracy lekarza w szpitalu. Jest dużo zdjęć, tekstu i wywiad, ogólnie bardzo fajny artykuł. Chciałbym się dowiedzieć, czy można go jakoś wykorzystać, udostępnić? Jakaś redakcja?

Cosnek
17-02-2013, 18:42
Wrzuć jakieś sample a może cały artykuł, chętnie przejrzę.

BugsBunny
17-02-2013, 19:52
Jak pozytywny to nie wezmą.

ekonet
18-02-2013, 09:41
Zapomnij. Jeśli nie było na to konkretnego zamówienia, to choćbyś pękł, nikt tego nie weźmie, zwłaszcza za pieniądze.

amirez
18-02-2013, 10:19
A kogo w tym kraju interesuje ciężka, solidna i uczciwa praca lekarza?
Przejrzyj portale, gazety, posłuchaj wiadomości.
Sprzedają się tylko tragedie, rozpacz, negatywne emocje, krzywda...

elwrona
18-02-2013, 10:46
Najlepiej sprzedaj aparat, komputer i wyjedź do jakiejś tundry i żyj w lepiance polując na krety. Bo w tym kraju to Cię tylko okradną.... ehhh żal.

Najprościej będzie jeśli uderzysz do portali internetowych. Oczywiście nie ma co liczyć na to, że zarobisz grubą kasę ale wszyscy od czegoś zaczynają a jak nie spróbujesz to się nie dowiesz ...

M_B
18-02-2013, 11:04
Poczekaj aż będą wybory do parlamentu, postaraj się żeby ten lekarz startował i umieść swój reportaż w lokalnej gazecie. :D

A tak na poważnie (chociaż to nie były żarty) to chyba tylko lokalna gazeta. :)