Kamil Czereba
17-02-2013, 03:34
Witam, nazywam się Kamil Czereba i interesuje mnie głównie wykonywanie zdjęć pracy strażaków przy pożarach, wypadkach i innych zdarzeniach - do dyspozycji mam Nikon D5100 z obiektywem 18-105VR i od Was, czyli od " Nikoniarzy " chciałbym uzyskać kilka rad i wskazówek na temat wykonywania ładnych ujęć przy pożarach w dzień i w nocy - wiadomo, iż przy działaniu strażaków wszystko dzieje się bardzo dynamicznie, a ogień zostaje szybko ugaszony, więc trzeba fotografować szybko i skutecznie. Czekam na odpowiedź i pozdrawiam !