PDA

Zobacz pełną wersję : [ Glamour/Beauty ] Kropeczki.



Andy_O
27-03-2007, 14:06
Marta w kropeczki.


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2007/03/kropki-2.jpg
źródło (http://i36.photobucket.com/albums/e12/Andy_O/kropki.jpg)

Oj, kiedy ja się wezmę za te wszystkie zalegające zdjęcia.. :-(

Czornyj
27-03-2007, 14:15
Zdjęcie jest prześliczne z małym zastrzeżeniem - skrót i fałdy sukienki sprawiają wrażenie, że dziewczyna jest w 32 miesiącu ciąży z pięcioraczkami. Pozatym rewelacja, kropeczki bardzo pozytywnie kręcą ;)

Sebastiann
27-03-2007, 14:31
...Pozatym rewelacja, kropeczki bardzo pozytywnie kręcą ;)

Dokladnie tak jak mowi Czornyj;) Andy_O i te twoje charakterystyczne blink'i w oczach modelki - świetne zdjęcie

gadas
27-03-2007, 14:55
Andy_O : kolejna twoja fotografia która jest moim zdaniem wykonana bardzo dobrze .
Czornyj : kolego ale przyznasz że jak na kobietę w ciąży to wygląda świetnie w kropeczkach ;)

Al Bundy
27-03-2007, 15:28
Bardzo mi odpowiada klimat choć może faktycznie Czornyj ma rację - jak przeczytałem jego post to i mnie to zaczęło odwracać uwagę. Ale co ja będę ściemniał - rewlka jak dla mnie ;) Chciałbym mieć ten problem co ty i mieć nadmiar zdjęć do obróbki...i to takich...

kender
27-03-2007, 16:09
Za czornyjem. Nie pomyslalem co prawda o ciazy ale raczej o groteskowym wygladzie w tej sukience. Jakby tulow zostal skrocony. reszta super i bez zastrzezen :)

Kacper_84
27-03-2007, 17:38
mi się podoba lecz nie zachwyca, technicznie super, kompozycja i klimat. makijaz mi sie tylko nie podoba i troche mina modelki. ubiór mi nie przeszkadza, pasuje do kropeczkowego klimatu.

Madziulek
27-03-2007, 18:36
Jak zwykle świetnie

Nie widzę tu ciężarnej :shock: :D

może raczej stylizację na lata 60 ...

grochy ,opaska...takie wrażenie :)

swiatlo
27-03-2007, 20:13
Przepiękne zdjęcie mojej ulubionej modelki zrobione przez mojego mistrza fotografii portretowej.
Andy, wiem że jesteś mistrzem, więc na tłum nie masz czasu. Ale czy miałbyś w lipcu trochę czasu na moją córkę?
Żartowałem... :)

Andy_O
27-03-2007, 22:03
czy miałbyś w lipcu trochę czasu na moją córkę?

Czyżbyś planował wypad do Łorsoł?
Za wszystkie Twoje komentarze winien Ci jestem znacznie więcej niż piwo :-)

swiatlo
27-03-2007, 22:12
Czyżbyś planował wypad do Łorsoł?
Za wszystkie Twoje komentarze winien Ci jestem znacznie więcej niż piwo :-)

Będę w Łorsoł w lipcu. Na tydzień tylko, ale na mistrza zawsze będzie czas.. :)
Czy masz jakieś publiczne fotostudio gdzie robisz zdjęcia zwykłemu plebsowi z ulicy?
Ot tak żeby zapukać w godzinach otwarcia i się umówić na portret?

PS. Nie wiem jeszcze czy moja córka by mnie nie zabiła że ja w jej imieniu tutaj negocjuję. Dobrze że ona polskich forów nie czyta...

Al Bundy
27-03-2007, 22:16
OOO - zapraszam obu Panów do Puław :D Cóż to jest za odległość w porównaniu z innym kontynentem ;)

swiatlo
27-03-2007, 22:36
OOO - zapraszam obu Panów do Puław :D Cóż to jest za odległość w porównaniu z innym kontynentem ;)

Zaproszenie przyjęte :)
Problem jest tylko taki że jest to 50-lecie moich teściów w Pruszkowie gdzie przez trzy dni rzadko kto będzie przytomny, a zaraz potem 49-lecie moich rodziców w Rembertowie gdzie mój ojciec zgodził się wziąść ślub kościelny, co będzie oznaczało że wejdzie on do kościoła po raz pierwszy w życiu w celach innych niż turystycznych. Co będzie też okazją do imprezy. Tak więc czas będzie dość napięty.
Przepraszam Andiego za off-topic, ale ja nie zacząłem... :)

Andy_O
27-03-2007, 22:36
Czy masz jakieś publiczne fotostudio gdzie robisz zdjęcia zwykłemu plebsowi z ulicy?
Ot tak żeby zapukać w godzinach otwarcia i się umówić na portret?

Nie, nie. Chodzi mi cos takiego po głowie, ale raczej nie na zasadzie "zakładu fotograficznego". Przygotowanie do sesji i potem obróbka zajmuje mi strasznie dużo czasu, więc chyba dyżurowanie "w godzinach przyjęć" nie byłoby dobrym pomysłem. Umówić się można mailowo :-)
Daj znać, kiedy będziesz znał dokładny termin odwiedzin.

Do Ala: Al, weź to pod uwagę, że prawdopodobnie za miesiąc-dwa będziesz szukał pretekstów, żeby mnie ze swojego studia wyrzucić :-) Kiedy wchodzę do studia, to zaraz rozkładam się z kanapkami, kawą i zaczynam tam "mieszkać" ;-)

Al Bundy
27-03-2007, 22:43
Andrzejku - pozwolisz mi postawić tam kamerkę IP a jest Twoje na całe tygodnie - bylebym mógł podglądać jak pracuje mistrz ;) Oczywiście jak rozmawialiśmy - nie ma problemu. Oficjalnie otwieram mam nadzieję w poniedziałek. Sorry za ten OT - reszta w razie czego na PM. :D

hicks
27-03-2007, 22:45
Chcialem napisac, ze fajne zdjecie ale widze, ze dsykusja idzie w inna strone wiec nic nie napisze ;)

Al Bundy
27-03-2007, 22:46
Chcialem napisac, ze fajne zdjecie ale widze, ze dsykusja idzie w inna strone wiec nic nie napisze ;)

Nie ściemniaj - pisz ! :)

asterixII
29-03-2007, 14:27
Ładne to kropeczki :-D

jakubs
02-04-2007, 12:08
świetne, sugestia o ciąży nawet robi swoje, przy czym dla mnie to uatrakcyjnia zdjęcie, bo wg mnie to najlepszy czas w życiu kobiety (myślę oczywiście o moim odbiorze)... niesamowicie przestrzennie (cudownie oświetlone tło), robi się taki teatralny kosmos z magiczną dziewczyną (w ciąży?) o ślicznych blikach w oczach, na bliskim pierwszym planie... i powiązanie ze sobą kropeczek... :)

Jacek_Z
06-04-2007, 21:52
świetne te kropki w tle.
co tu pisać - dobre jest.

ArtX
07-04-2007, 01:58
super kropeczki, ladnie dobrany mejkap do koloru tla (albo odwrotnie ;) )
pozdrawiam
Art.

Andy_O
07-04-2007, 15:03
super kropeczki, ladnie dobrany mejkap do koloru tla (albo odwrotnie ;) )
pozdrawiam
Art.

Jeśli jeszcze nie wspominałem: tło to tak naprawdę fragment Jej sukienki z innego ujęcia, nieco przekolorowany do koloru makijażu. Miałem z tym problem, bo pierwotnie zieleń była tylko na oczach. Musiałem dodać zielonkawe tło.
Zrobiłem w sumie trzy wersje z różnymi tłami, ale ta wydała się najsensowniejsza.

ArtX
07-04-2007, 18:18
wiec jednak odwrotnie ;)
tak czy owak, bardzo ladnie sie komponuje. gratuluje zdjecia i pozdrawiam :)

Phoenix
08-04-2007, 19:40
bardzo, bardzo dobrze jest :)..swietny klimat.